2733
2734
عنوان

شوهرم دندونش عفونت کرده بود یکم رنگ صورتش زرده

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 72 پست
دیشب خیلی چیزها گذاشت  ولی خوب نشد

اون خمیری که دوستمون گفتن عالیه بهتر از هر آنتی بیوتیکی عمل میکنه حتما حتما امتحان کن پنج دق بیشتر وقت نمیگیره تهیه کردنش

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
دکتر صبح پانسمان کرده دندانش  هم روکش  داشته. فقط دگزامتازون  و با یه  آمپول دیگ ...

پس سرخود قرص نخوره وقتی دکتر تجویز نکرده

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین عزیزم مسکن فقط موقت درد رو اروم میکنه، دندونی که درد داره یعنی عفونت داره، باید حتما چرک خشک کن مصرف کنن، اموکسی سیسلین ۵۰۰، مترونیندازول،و ژلوفن، ۶ ساعت یبار بخوره، دردش کمتر شد ۸ ساعتی بخوره

تا عفونت خشک نشه درد ادامه داره

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2728

حتمن درمان کنه آشنا ما اتفاق خوبی براش نیفتاد سر همین عفونت دندون

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
ببین عزیزم مسکن فقط موقت درد رو اروم میکنه، دندونی که درد داره یعنی عفونت داره، باید حتما چرک خشک کن ...

اها   24 ام  بهش وقت داده  اشکال نداره  تا اون  موقع  چر خشک  کن؟

🥰🥰
2738
توروخدا  ؟  یعنی چه طوری  میشه  دستور کامل رو بگی

حلا می بینی اثرشو صبح بهم می کی دستت درد نکنه،یه قاشق روغنو بزار کمی کرم بشه زیرشو خاموش کن ارد بریز سفت بشه اما نه زیاد بعد که ولرم شد یا سرد شد بزار روی دندون تاصبح بمونه برای هر عفونتی خوبه صبح می بینی معجزه کرده نصف شبم دردش خوب می شه مطمعن باش

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
اها   24 ام  بهش وقت داده  اشکال نداره  تا اون  موقع  چر خشک  کن؟

چقد دیر،،،، نه چه اشکالی داره، مرتب هر ۶ ساعت بهش بده

عزیزم من دندونپزشکی کار کردم، و چون تجربه داشتم خاستم بگم، گناه داره بنده خدا

تا زمانیکه چرک خشک کن عمل کنه اگه دردش زیاد بود، میتونه شیاف دیکلوفناک ۵۰ استفاده کنه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
از دندون دارم میمیرم۰۰ ۲۴ساعت مداوم درد داره۰۰اگه خوب شدم کلییییی دعات میکنم

اگر نه حتما خوب می شی به امید خدا

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2706