2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر بهش قرص آنتی بیوتیک نداد؟اگه آبسه کرده باید حتما آموکسی سیلین بخوره

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

قرص مفنامیک اسید  و آموکسی کولاو ۵۰۰ بده 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

روغن و بزار گرم بشه توش ارد بریز مثل خمیر بشه اگر می تونه داخل دهان روی دندونش بزار تاصبح عفونتشو می گیره دوسه روز این کارو کنی از اولشم بهتر می شه زردی صورتش بخاطر عفونته این که گفتم برای هر عفونتی معجزه می کنه

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2738
دکتر بهش قرص آنتی بیوتیک نداد؟اگه آبسه کرده باید حتما آموکسی سیلین بخوره

دکتر صبح پانسمان کرده دندانش  هم روکش  داشته. فقط دگزامتازون  و با یه  آمپول دیگه  زده.چیزی  نگفته  ولی شوهرم خودش میخورد 

🥰🥰
دیشب خیلی چیزها گذاشت  ولی خوب نشد

این فرق داره تاصبح خوبشدنشو می بینی،حتی عفونتشو بیرون می کشه خودتونم می تونید ببینید 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
دندانش رو درست کنه مشکلش چیه؟

روکش  دندانش  مثل اینکه  مشکل پیدا کرده با یه  دندون  دیگش  عفونت کرده .خیلی وقتها بهش میگفتم  برو دکتر نرفت تا اینکه  اوضاع دندونش  خراب شد. حالا دکتر دندان روکش  شده رو پانسمان کرده

🥰🥰
دکتر صبح پانسمان کرده دندانش  هم روکش  داشته. فقط دگزامتازون  و با یه  آمپول دیگ ...

دکتر به شوهرمن انتی بیوتیک نداد..ولی شوهرم تب کرد واسه دندونش ...من از دکتر داروخانه پرسیدم بهم مترونیدازول داد.وآزیترومایسین وقتی هم خورد خوب شد..

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706