2737
2739
عنوان

تاپیک شادد و خاطرات شیرین و مثبتتون🌞😍🦋🌈❄🌩

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 32 پست
نه باو بیخی خودت و عشقه♥♥😂😘

فدات بشمم😂😂😂😂😂تامیکای قبلی منو نگاه کن هنشون دپ همه 

ی بار برای اولین بار تصمیم گرفتم مثبت باشم ضایع شدم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام...  هعیی یادش بخیر روز ک بیبی مثبت بود     روزی ک برا دفعه اول رفتم سنو پسرمو ...

نگووووووو😩😩😩😭😭😭😭😭

ایشالله دوباره دامنت سبز میشه 🌈💃

ای جوووونم عزیزههه دلممم🦋🌈 خدا حفظشون کنه

سلامت باشی عزیزم ، ممنونم ♥️♥️ 

ان شاالله خدا قسمت همه منتظرا بکنه 

راستی عزیزم امروز تو تاپیک چله صدات کردم نمیدونم متوجه شدی یا نه 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
سلامت باشی عزیزم ، ممنونم ♥️♥️  ان شاالله خدا قسمت همه منتظرا بکنه  راستی عزیزم امروز تو ...

کی ؟؟🤔🤔🤔🤔

2740

من خاطره خوش پیدا نکردم ولی بذار سوتیامو بگمممم وااای کدومو بگم😓😓

با دوستم رفته بودیم بیرون سوار تاکسی بودیم نزدیک مقصد رسیدیم دوستم گفت پولم پاره س زشته همین پول پاره هرو بدم به راننده؟ منم گفتم وا چیش زشته پاره س دیگه همینو بده. انقدر این مکالمه تو ذهنم بود یه دفعه گفتم اقا ما همین بقل پاره میشیم..😢😢😐😓😥😭😭

واااای یه بار دیگم خونه زن عموم بودیم من باهاش خیلی رودرواسی دارم یه مانتو خریده بود سایزش بزرگ بود براش اومده بگم خیلی گشاده، گفتم خیلی گشادی😣😂😂

من خاطره خوش پیدا نکردم ولی بذار سوتیامو بگمممم وااای کدومو بگم😓😓 با دوستم رفته بودیم بیرون سوار ...

وااااااااااای😂😂😂😂😂😂😂😂🌈 ینی عالییییی بوددد هر وقت میخوام کلمه پشم رو بنویسم نی نی سایت میزنه مجاز نیست این کلمه 

من رفته بودم توی مانتو فروشی گفتم مانتو سیاه مشکی دارین ؟ دیدم فروشنده اقایی بود داشت بد نگاه میکرد بعدش خندید 😂 بعد ی ساعت تازه فهمیدم چی گفتم

وااااااااااای😂😂😂😂😂😂😂😂🌈 ینی عالییییی بوددد هر وقت میخوام کلمه پشم رو بنویسم نی نی سایت میزنه ...

😂😂😂😂😂😂😂 نصف شبی دلمو شاد کردی خدا خیرت بده😂

ولی باورت میشه تا یه ماه بعدش که یاد اون سوتی اول میفتادم از خجالت گریم میگرفت😳