2733
2734
عنوان

ممکنه که زنی شیر داشته باشه وقتی..!

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 32 پست

نه با افزایش هورمون پرولاکتین شدنیه 

من برادرم هورموناش به ریخته بود مرد هم بود اینجور شده بود دیگه خودت فکرشو بکن 

دوتا بچه داشت خیلی ضایع بود خخخخخ خداروشکر خوب شد

منم الان همون هورمونم بالاس بچه دار شدنم با خواست خدا و دارو ممکنه

نه خالی نبسته منم با چشم خودم همچین چیزی دیدم میگن وقتی یه بچه رو خیلی دوس داشته باشی شیر میاد داخل ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یعنی فقط بند دوست داشتنه؟

چرا بعضی مامانا شیر ندارن خخخخ😂😂😂

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
میگن وقتی یک نوزاد سه روز مداوم سینه رو مک بزنه غدد شیردهی فعال میشن ولی کدوم بچه ایی اینقدر مک میزن ...

من نمیدونم تا چه حده راست و دروغش

فقط هی گفتم آخه مگه میشه همچین چیزی؟

گفتم از مادرت بپرس

خندید گفت بهم میگه فضول نباش

تازه میگه مادرم شکم آورده شایدم حامله هست😐 آخه زن 49 ساله مگه حامله میشه؟

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
نه با افزایش هورمون پرولاکتین شدنیه  من برادرم هورموناش به ریخته بود مرد هم بود اینجور شده بود ...

یکی همینجا بود خالش مث شما بود  حامله شده بودشیرشم خیلی زیاد بود به خاطر بالا بودن همین هورمون

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 یعنی فقط بند دوست داشتنه؟ چ ...

اینجوری میگن 

مثلا من مادربزرگمو زنداییشم بهش شیر داده 

یه بار یه جایی بودم دیدم مامان بزرگه داره به نوه ش شیر میده داشتم شاخ در میاوردم فکر کردم الکی فقط میزاره دهن بچه اروم بشه بعد که پرسیدم دیدم نه واقعا داره به نوه ش شیر میده 

حالا از قدیم گفتن بخاطر دوست داشتنه 

ولی شنیدم اگه پرولاکتین خونت بالا باشه سینه ت شیر میاد ازش 

من وقتی رفتم دکتر سینه مم معاینه کرد و فشار میداد ببینه شیر میاد یا نه

یکی همینجا بود خالش مث شما بود  حامله شده بودشیرشم خیلی زیاد بود به خاطر بالا بودن همین هورمون

اع من ک فعلا نمیتونم بشم دکتر گفته باید یه قرصی بدم بهت ان شالله بشی 

من نمیدونم تا چه حده راست و دروغش فقط هی گفتم آخه مگه میشه همچین چیزی؟ گفتم از مادرت بپرس خندید گ ...

اره چرا نشه تا وقتی که پریود میشی میشه حامله شد. فقط ریسک حاملگی برای  سندروم دوان (نوزادان مونگل) خیلی بالاس اونم باید سونو خوب بری ازمایشای لازم رو انجام بدی تازه من یکی میشناختم اصلا پریود نمیشد یکبار هم تو عمرش پریود نشده بود ولی شیش تا بچه اورده بود همه هم سالم

2706