2737
2734
عنوان

ممکنه که زنی شیر داشته باشه وقتی..!

393 بازدید | 32 پست

نه حامله هست و نه بچه شیرخوار داره؟

یکی گفت مادرم به بچه داییم شیر داد ولی مادرش متولد 50 هست، بچه هم نداره

یعنی خالی بسته؟

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ی فیلم ترکیم قدیما نشون میداد دختره مجرد و بی بچه ولی شیر میداد ب بچهه😳😳😳

میشه؟یا تخیلی بود فیلمه هم😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ممکنه من یکی از دوستام قبل از اینکه ازدواج کنه شیر داشت و به دکتر رفت ودرمان شد

خب اون شیر به درد خوردن بچه میخوره؟

یا یه مایع الکی هست؟

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2738

اره دارن شیر ولی نباید شیر بدن چون خطرناکه اونا شیر نیست

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

میگن وقتی یک نوزاد سه روز مداوم سینه رو مک بزنه حتی سینه یک مرد روغدد شیردهی فعال میشن ولی کدوم بچه ایی اینقدر مک میزنه وقتی ببینه چیزی گیرش نمیاد ول میکنه بعدم شاید دوستتون قدیما رو میگفته که مادرش بچه شیر میداده

2706