2737
2734
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد ارتودنسی کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 89 پست

دلیلش ون که اشتباست

اگر دلت میخواد اینکارو کنی پس بکن

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

من یک عدد ارتو کرده یودم ک همه دندوکام خراب شد و مجبور شدم کامپوزیت کنم الانم دندون پایینام یکم لقه اگ شوهرتون ب خاطر قیمتش میگه برو دانشگاه دندونپزشکی با ۳ ۴ تومن جمعش کن خیلی خوبه وقت بیشتر میزارن منتم سرت نمیزارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عهه شاید برای اینه اذیت میشی من اصلا کسی رو ندیدم بالاش ثابت باشه هیچ دکتری قبول نمیکنه نمیدونم&nbs ...

من باز هیچوقت مدل تورو ندیدم یا کلشو ثابت میزارن یا کلش متحرک👀😂😂شهرا کاراشونم متفاوته

2731
اینم بگم رفتم دکتر گفت ۱۲ میشه و ۴تا دندونتو باید بکشی جا باز کنه

منم همسرم میگفت دماغت خوبه من همینجوری دوست دارم، ولی مهم این بود من راضی نبودم از دماغم، چندین ماه صحبت کردم باهاش، راضی شد شهریور عمل کردم

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
ببین اگر واقعا نیازه و تو زیباییت تاثیر میذاره کوتاه نیا فکر حرف پسفرداشم نکن وگرنه تو دلت میمونه و ...

اخه بعدارمیرم دانشگاه باز شه ..مثلا معلم شم برم سرکار بعد کلیی وقته تاداخررعمر اگه زنده باشیم

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺
گودرز به شقایق؟؟؟ نمیدونم والا که وظیفشه یا نه این چیزا از نظر ما وظیفه ی  پدره یا اینکه خانم خ ...

ن من خودم نصفشو میدم

2738
پس اولشو خودت بده و بروووو بعد مجبور میشه ادامشو بده . من دقیقا مثل شما بودم چهار تا دندون و با جهار ...

میشه عکس قبل و لعدتونو ببینم ک ببینم چجوری بوده ک راضی شدی بکشی و انحام بدی

من رفتمو پول هم دادم یه مقدار و تشکیل پرونده دادم اطرافیان منصرفم کردن خودمم ازینکه گفتن خیلی مراقب ...

منم یسریا میگن برو یسریا نرو

میشه عکس قبل و لعدتونو ببینم ک ببینم چجوری بوده ک راضی شدی بکشی و انحام بدی

نه عکس نمیدم ولی خیلی فرق کردمممم خیلی قیافم عالی شده البته اون موقع کوچولو بودم که ارتودو کردم 

میرقصانم زندگی را به سازم
من کردم اصلا هم پوسیده نشده 😐  ولی اینکه گفته چهارتاش رو باید بکشی نمیدونم  به دکتر های ...

همین دیگه جاهای مختلف

دلیلش ون که اشتباست اگر دلت میخواد اینکارو کنی پس بکن

ننیدونم میترسم مخصوصا اینکه چند روز دتدونای اسیام درد میکنه

2706