2733
2734
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد ارتودنسی کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 89 پست
من یک عدد ارتو کرده یودم ک همه دندوکام خراب شد و مجبور شدم کامپوزیت کنم الانم دندون پایینام یکم لقه ...

جدی؟ پوسیده شد؟ اگه ب عقب برگردی بازم اینکارو میکنی؟

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺
ننیدونم میترسم مخصوصا اینکه چند روز دتدونای اسیام درد میکنه

دکتر خوب برید انشالا همونی میشه که میخواید خیلی تو زیبایی تاثیر داره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همسرم میگفت دماغت خوبه من همینجوری دوست دارم، ولی مهم این بود من راضی نبودم از دماغم، چندین ماه ...

اخیش خداروشکر .من دکترم دیده ها گفت یه هفته دیگه زنگ نبزنم برا قالب گیری بیای ...امروز اومدم خونه بابام گفت دندون چی شد گفتم نمیرم گفت برو

دکتر خوب برید انشالا همونی میشه که میخواید خیلی تو زیبایی تاثیر داره

اره فیسم خوبه ها .بعد دندونم جلوعه و یکم فاصله داره لبامو بزرگ و جلو نشون میده خیلی خوشگله ولی میخندم یکم بده

2728
نه عکس نمیدم ولی خیلی فرق کردمممم خیلی قیافم عالی شده البته اون موقع کوچولو بودم که ارتودو کردم  ...

منظورم عکس دندون ن کل فیس صورت😕😕

اخیش خداروشکر .من دکترم دیده ها گفت یه هفته دیگه زنگ نبزنم برا قالب گیری بیای ...امروز اومدم خونه با ...

ببین عزیزم من تو دندونپزشکی کار کردم،  پذیرش بودم،  و تا حدی اطلاع دارم ازین قضیه،  

تصور همسرت اشتباس، اتفاقا چون دندون نامنظمه و اصطلاحا رو همه، بیشتر احتمال پوسیدگی و خرابی هست، ارتدنسی برای این قضیه خیلی خوبه، چون فاصله ایجاد میکنه و بین دندونات راحتتر تمیز میشه، فقط تحقیق کن پزشکت حتما متخصص ارتودنسی باشه، و اینکه سرتایم جلساتت رو بره، چون سیما زیاده از حد که بمونه تو دهنت ریشه دندونت سست میشه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
اره فیسم خوبه ها .بعد دندونم جلوعه و یکم فاصله داره لبامو بزرگ و جلو نشون میده خیلی خوشگله ولی میخند ...

انشالله بعدش کلی از خندتون لدت ببرین

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
ببین عزیزم من تو دندونپزشکی کار کردم،  پذیرش بودم،  و تا حدی اطلاع دارم ازین قضیه،   ...

ن فاطله دارن روهم نیستنن

2740
ببین عزیزم من تو دندونپزشکی کار کردم،  پذیرش بودم،  و تا حدی اطلاع دارم ازین قضیه،   ...

عزیزم میگن بعدش پوسیده و سست میشن درسته؟ 

ن فاطله دارن روهم نیستنن

خب شما چرا کامپوزیت نمیکنی؟؟ اگه فاصله داره چرا دکتر میخاد ۴ تا دندونتو بکشه؟؟؟بنظر من یجای دیگه هم برو واسه معاینه و مشاوره، ببین نظرشون درباره لمینیت یا کامپوزیت چیه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
عزیزم میگن بعدش پوسیده و سست میشن درسته؟ 

پوسیده نه، ولی ریشه دندون بلاخره جابجا میشه دیگه، اگه فاصله داره که ارتو نکن، حیفه

پوسیده نه، ولی ریشه دندون بلاخره جابجا میشه دیگه، اگه فاصله داره که ارتو نکن، حیفه

یکم جلوعه بالاش و فاصلهرداره

خب شما چرا کامپوزیت نمیکنی؟؟ اگه فاصله داره چرا دکتر میخاد ۴ تا دندونتو بکشه؟؟؟بنظر من یجای دیگه هم ...

عزیزم نظر ۲تا دکنره الکی نیست ک .جلوعه کامپوزیت اینا نمیشه کرد