2733
2734
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد ارتودنسی کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 89 پست
میگ بجاش میبرمت کل بدن لیزر ... خال صولتتم تا عید لیزر کنی... اخه دلم نمیاد راضی نیس ...پسفردا بگه خ ...

ببین اگر واقعا نیازه و تو زیباییت تاثیر میذاره کوتاه نیا فکر حرف پسفرداشم نکن وگرنه تو دلت میمونه و اعتماد بنفستو میگیره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گاهی لبام زخم میشه همیشه ام هفته اول بعد معاینه درد میکنه ولی خب من تحمل میکنم میگم بعدش ارزش دارهه

نه منظورم اینه بعدش دندون لق میشع یانه

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘
شوهرش وظیفه اش پولشا بده چه ربطی داره اصن گودرز به شقایق 

گودرز به شقایق؟؟؟ نمیدونم والا که وظیفشه یا نه این چیزا از نظر ما وظیفه ی  پدره یا اینکه خانم خودش کار کنه من عمل چشم و ارتودنسی و دماغم و تو مجردی کردم . بعضی خانمها منتظرن ازدواج کنن تا خرج بتراشن البته  بلاتسبت اسی

میرقصانم زندگی را به سازم
2740
خودم میدم نصفشو

پس اولشو خودت بده و بروووو بعد مجبور میشه ادامشو بده . من دقیقا مثل شما بودم چهار تا دندون و با جهار تا دندون عقلو کشیدم ۸ تا دتدون واقعااا اثر زیادی تو زیبایی داشت  الانم بعد ۱۲ سال هنوز دندونام سالمن لق هم نشده

میرقصانم زندگی را به سازم

من رفتمو پول هم دادم یه مقدار و تشکیل پرونده دادم

اطرافیان منصرفم کردن خودمم ازینکه گفتن خیلی مراقبت میخواد و منم تقریبا کل دندونام پوسیده س

ترسیدم و رفتم پس گرفتم پول رو

از طرفی ترسیدم لثه هام بعدش بیشتر به چشم بیان 

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت