2733
2739
عنوان

به نظرتون کادو بدم یا نه

948 بازدید | 42 پست
خواهرشوهرم ازاون بدجنساس از عقد تا الان که 2 سال ونیمه مزدوجیم همیشه با هم مشکل داشتیم بعد عروسی که همه پاگشامون کردن اون نکرد
تو عروسی ازهمه کمتر پول داد با اینکه ازهمه خونواده شوشو پولدارتره از عمد اینکارو کرد اخر شبم اومد عروسی اخمشم تو هم رفت پیش همه هم نشس تو شب عروسیم غیبتمو کرد محل منم نمیذاشت

بعد عروسی بعد ی ماه اومد خونم رفته بود از هفته بازار ی قاب 14 تومنی بعنوان کادو خرید اومده و گفت هم که از هفته بازار گرفتم

حالا عروسی دخترشه اون هفته به شوهرم گفته دلم میخوات زنتو ببینم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای اینکه کادو بهش بدیم حالا عزیز شدم

شوهرم که میگه برا خجالتش 10هزار تومن میدم یا اصلا پول نمیدم

مامان و خواهرم میگن اشکال نداره یا 50 یا 30 بدش بقیه خونواده شوشو زیر 100 بهش نمیدن
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
همون حرف شوهرتون و گوش کنید جواب کارش و باید 1جایی بگیره نهایتا 30 از سرش زیاده
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پنجاهی کادو بده 0به هر حال 14 تومن 3 سا پیش همین ارزش رو داره)
یا برو یه قاب عکی بگیر
دقیقا مث مادرش عمل کن و حرص هم نخور
به همین سادگی
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2731
خونواده شوشو م کم میدن اما خونواده خودم البته برا خونواده درجه یکشون میلیونی میدن ی ماه پیش عروسی پسر عموم بود داداشش 15 میلیون دادبهش بقیشونم ی میلیون
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
بیبن اصلا ناراحتی و فک نداره
کار خودشون و انجام بده
مطمئن باش کسی ناراحت نمیشه
اصلا ناراحت شن اصلا همسرته و بس
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .

چه جالب یه مرد رو دیدیم که دفاع و تعصب بیمورد در مورد خانوادش نداره ....

با این اوصاف ، شما هم دو تا ایران چک بذارید تو یه پاکت بهشون بدید
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
بخدا روم نمیشه از این قابا بگیرم یعد قاب که نمیشه پای سفره عقد بدی !!!!!!!!!!!
اصلا روم نمیشه 50 تومنم بهش بدم ولی شوشو میگه میخوام 10 تومن بدمش که زورش بیاد میخوام مث خودش بکنم!
2740
مونا فقط تو این مورد میخوات انتقام بگیره اینم خودمونیما ازبس بهش گفتم ولی تو موردای دیگه زیر بد خونوادش نمیره مخصوص همین خواهرش چون خواهر بزگشونه 50 سالشه با من 23 ساله در میوفته زن احمق
اگه نمی تونی کاری و انجام بده که خیالت راحت شه
فقط با خودت طی کن اگه بازم بهت بی احترامی یا کادو کم دان ناراحت نشی
خودت و شوهرت راحت باشین کافیه

همینشم از یه مرد خیلی غنیمته تبسم جان ...

در هر حال هر چی خودتون صلاح میدونید ...به عنوان دایی عروس دو تا ایران چک خیلی کمه ...همین خودش برای جواب دادن بهشون بسه
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
ی بلاهایی سرم اورده اینقد زخم زبون بهم زده که حالم بهم میخوره برم عروسیشون

پس 30 تومن بدم بسشونه

تازه شوهرم میگه برا دختر قبلیش طلا گرفته پای سفره عقد میگف چقد زحمت کشیدم برا عروسیش ولی اینجوری جوابشونو دادن فقط برا اینکه با من لجه
من بجات باش ازین سکه های پارسیان به اندازه ده تا پانزده تومن میخرم بهش میدم تو عروسی هم میگن سکه پارسیان داده قیمتش رو نمینویسه که همه بفهمن تو هم زهرت رو میریزی ..خوشبحالت که شوهرت یادش میمونه این بی احترامیه دیگران رو پس قدر یدون و حرف گوش کن اگرم روت نمیشه تو سر عقد به بهونه دستشویی یا ... برو بیرون اون لحظه و بعد برگرد بیا ..خخخ
2706