2733
2734
عنوان

به نظرتون کادو بدم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 42 پست
مرسی دوسای گل اتفاقا شوهرم به همه خواهر برادراشم گفته که اینکارو میخواد بکنه دیگه قشنگ میدونن کار شوهرم بوده نه من
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایول چه ایولی اینجوری نبود اینقد زجر کشیدم اینقد زجرم میداد با رفتاراش حالا تازه یکم اومده توراه یکم شناختتشون
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
خخخ ساناز جون اخه منم زیاد کشیدم ....
باورت نمیشه خوار شو منم یه کادو میورد اصلا گردوخاک کمدش هم پاک نمیکرد و با کارتن پاره پوره نمیدونم خجالت نمیکشیدن ....میخاسته بفهمونه واسم ارزش نداشتی نرفتم خرید واست ...یا اونیکی برچسبای لومینارکش رو میزد رو ظرفای ایرانی و با جلد خارجی واسم میوورد ....منم دیگه دیدم لیتقت ندارن شوشو هم زیر بار نمیره نه میبرم نه بیارن راحت ...
میدونم تبسم جون بازم خدارو شکر کن مال من که عمرا هنوزم بعد 7 سال زیر بار نمیره و میگه تو بدبینی ....برم ازش بپرسم چرا اینکارو کرده انگار اونم میگه اره عمدی بود معلومه حاشا میکنه .....منظورم با شوهر من مقایسه کن میفهمی ایول داره ...خخخخ
چقد زور داره که یعنی بهت اهمیت نمیدن

حالا این خواهر شوهر من ابهتی داره برا خودشا همه جاریام مث سگ ازش میترسن ولی من نه برا همین زورش میگیره مثلا جاریام وقتی میرن خونش ظرفاشونو میشورن خونشو جارو میکنن اگه دسشون بیاد قالیشم میشورن برا عید بهش میگفتن میایم قالیتو میشوریم!!!!!!!!!!!
خوب تبسم جون جاریای تو بیچاره ها حتما حمایت شوهراشون رو ندارن و مجبورن ..
اره رفت و امد ندارم عالیه ولی شوشو هم چنان از چشم من میبینه ..ولی بعدا هم واسشون دارم نه مراعات میکنه و حفظ ابرو عین خودشون میشم ....انگار فقط ما زشت میدونیم و واسه اونا عادیه اینکارا پس بزار ما هم واسشون انجام بدیم پس
اره شوهرای اونا مث شوهرمن نیسن

خدا لعنتشون کنه ازبس تو گوش شوهرا میخونن مردا باورشون نمیشه که مشکل از اوناس
خوش به حالت عزیزم شوهر منم همراهم نیست برای همین مجبور جلوی خواهر شوهرم تسلیم باشم خواهر شوهر من خیلی اذیتم میکنه وقتی مهمون داره من تو خونش باید برم مثل کلفت کر کنم حتی جلوی دوستاش من باید پذیرایی کنم