2737
2739

من تاحالا ازشون خرید نداشتم اما چرا ایشون کامنت پست هارو بسته کسی نمیتونه کامنت هارو بخونه

اگر واقعا همینجوره که ایشون میگه دیگه نباید کامنت هارو ببنده

اگر دقت کنید فقط تو استوری ها رضایت هارو می‌نویسه و اعلام می‌کنه و از کجا بدونیم که یکی مثل منو و شما داره نظرشون میگه شاید خودشون مینویسن هیچی مشخص نیست 

.من یکبار میخواستم ازشون خرید کنم اما نه تو پیجشون و نه تو سایتشون هیچ شماره و آدرس درستی ندیدم خب از کجا باید اعتماد کنیم که خرید کنیم ؟! و یا بعد از خرید از کجا باید پیگیر باشیم ؟!!

من که نتونستم اعتماد کنم 

منم یه بار سفارش دادم سفارشم شکسته رسید!! 

کلییی پیگیری کردم همه اش ادمین هاش می گفتن تا حالا همچین موردی نداشتیم! ما عالی بسته بندی می کنیم ! نمی دونم چرا شکسته و … صبر کنید خود خانم علیخانی باهاتون صحبت کنن! 

بعد یه هفته و کلیییی پیام خانم اومد با تیپ پر!! که چرا انقدرررر پیام میدی!!! پولتو می خوای عودت می کنیم هییی هر روز میای میگی کجاست این خانم محمدخانی کجاست!!!!😐😐😐😐

منم خوشم نیومد  انفالو کردم و دیگه هم خرید نداشتم ازشون!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه بار سفارش دادم سفارشم شکسته رسید!!  کلییی پیگیری کردم همه اش ادمین هاش می گفتن تا حالا ...

دقیقا منم بعد از ۲ ماه که سفارشم ارسال نشد و پیگیر شدم همسرشون در نهایت بی ادبی گفتن شما خیلی پیام میدید 

خب آدمای بی انصاف چطور پیگیر بشم 

2728

من کرم ضد لک ویژه گرفتم اصلا اثر نداشت  کرم دور چشم گرفتم علاوه بر اینکه سیاهی زیر چشمم نبرد باعث شد زیر چشمام پف کنه و اصلا هم پفش نمی خوابه قطره نفیس یکم خوبه پماد رویش ابروش خیلی خوبه حجم دهنده لب یه کم حجم می ده بعد به حالت قبلی برمی گرده صابون واژینالش خوب بود و تونیک مو برای چن روز موهام نمی ریزه بعد دوباره اثرش میره و شروع به ریزش میکنه این واقعیت بود که من دیدم و دیگه هم خرید نمی کنم چون محصولاتش رو بیش از اونی که هست داره تبلیغ می کنه.

2740

من یک ماهه بکوب بسازش رو دارم ی شب درمیون میزنم، البته قبلش پیله ابریشم میکشم و بعد بکوب بساز، صبحم ک بیدارمیشم با صابون سفیدآب زغال میشورم، واقعا تاثیرش شگفت انگیز بود!!! یعنی خودمم باورم نمیشد ک اینقدر تاثیر گذاشته باشه، چون عکس یک ماهه پیش رو مقایسه کردم متوجه تغییرات شدم، خدا خیرش بره الهی

سلام دوستان من کلی پول دادم صورتم داغون شد بعد چندماه پیام دادم بهم گفتن فلان کرمو قطع کن اون یکی بزن و از این چرت و پرتا خودشم ک اصلا جواب نمیدن همه پستاشم بدون کامنت بود فقط یدونس کامنت باز بود ک رفتم همونجا هم گفتم ولی جوابی نداد من رو حساب اینکه همش قرآن میذاشت و اینا خرید کردم دیگه رفتم دکتر پوست همونجا یه خانوم دیدم ک اونم با مصرف محصولات ایشون جوش زده بود ک دکتر بهش راکوتان داده بود چون تو شهر گرگان همه میشناسن ایشونو 

سلام عزیزم. من خیلی از محصولاتش رو خریدم. از ضد جوشش واقعا راضیم برا من عالی بود. دورچشم برا من باعث میلیا شد. ضد لک رو خیلی دوس دارم اما اوایل خودش باعث جوش میشد که دستم اومد فقط طبق مشاورشون سه ساعت میزاشتم. الان پوستم عادت کرده صب تا شب میزارم. کره بدنش عالیه برا خشکی و اگزما. پمادتقویت ابروش عالیه اما من هفته ای یه بار نیم ساعت استفاده میکنم چون خیلی گرمه. اونایی که مزاجشون سرده تا دو ساعت هم میتونن بزارن بمونه مزاج گرما زیاد بمونه خطر داره تو توضیحاتش گفته. کاور روی در بسته بندیا بعد چند رو میشکنه اما درش محکمه مشکلی نداره.سلولوزا رو من دوس نداشتم. چربی محصولات احساس میشه باید شوینده ای که دارید رو قبل و بعدش بزنید. و خوب از پوست پاک بشه، من ضد لک رو کنار ضد آفتابای مورد تایید و خوب استفاده میکنمو محافظت از افتابم زیاده.من از برند اینکلی و برندای خارجی دیگه هم استفاده کردم محصولات صفیاه یا توجه به قیمتشون ارزش امتحان داره. البته الان متوجه نمیشم کی شارژ میشن. چون اینستا ندارم. و سایت خیلی وقتا موجودی نداره دفه اول دو ماه طول کشید تا فرستاد ولی نوبتای بعد حدود یک ماه برام رسید. من تو این مورد صبوری میکنم

سلام 

به نظر من که قیمت محصولات نسبت به اون مقداری که داخل ظرف هست اصلا نمی ارزه و خیلی گرون هست و  اینکه کیفیت کرمها مثل سایر کرم های دست ساز دیگر هست

متاسفانه این خانم به دلیل بلاگری کردن و تبلیغ زیادی از کیفیت محصولاتش باعث جذب مشتری شده و گرنه تاثیر گذرای آنچنان  نداره

2706