2733
2734
همون بهتر که نمیزاره😐😐😐ایییش پریشب عین دخترای 15 ساله پرید بغل شوهرش با حالت اسلوموشن. دیگه میوتش ...

منم خوشم نمیومد آنفالو کردم چیزی بخوام از سایت می خرم یا از کانال های دیگه محصولات سنتی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو ماه هست که سفارش دادم اما متاسفانه  هنوز به دستم نرسیده و خدمات رسانیشون بشدت ضعیف هست و اصلا پاسخگو نیستن. فعلا بدستم نرسیده امیدوارم برسه و خوب باشه و گرنه حیف اعصاب و وقت و هزینه ای که براش گذاشتم. 

بدترین سفارش اینترنتی بود که تا بحال داده بودم بعد ار دوماه سفرارشم رو نفرستادن و همش می گفتن ارسال کردیم نهایتا چند روز دیگه به دستتون می رسه ، بعد از کلی پیگیری و اعصاب خوردی در نهایت پولم رو بهم دادن و خبری از سفارشم نشد، بدون هیج معذرت خواهی، بنظر من فقط و فقط ادعاااااا دارن

بدترین سفارش اینترنتی بود که تا بحال داده بودم بعد ار دوماه سفرارشم رو نفرستادن و همش می گفتن ارسال ...

کاشکی فقط دو ماه انتظار بود، تازه دوماه منتظر موندیم تا محصولاتشون رو مو حود کنن و یک هفته که سایت داغونشون خطا می داد و نمی شد ثبت کرد و در کل بعد از 4 ماه فقط و فقط فهمیدم الکی حرف از دین و دیانت می زنن

2740
منم😂میخواستم کرم کک و مک و جوانه گندم رو بخرم و چن تا دیگه  تونیک مو نمیدونم خوبه یانه  ...

سلام ببخشید شما از محصولات صفیاه خریدید راضی بودید میشه به منم بگید ؟؟؟؟

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 

سلام یکی از اقوام ما از کرم بکوب و بسازش خریده بود بنده خدا پوست خودش خیلی خوبه ولی جای چندتا جوش رو میخواسته ببره 

بعد از یکی دوبار استفاده به طرز وحشتناکییی صورتش جوشای چرکی زد

حالا بنده خدا هر چی پیگیری میکرد ببینه از چیه جواب درستی نمیگرفت میگفت صورتم داغون شده چیکار کنم؟

پیچ پاسخگوییش میگفته استفاده درست نکردی.‌‌.. دیگه پیش میاد بعضیا اینجوری بشن... پوستت گرمه و این چرت و پرتا 

و گفتن هیچ مسولیتی قبول نمیکنیم

اونم مجبور شد کلی دکتر رفت و دارو استفاده کرد

دکتره گفته چیکار کردی اینجوری شدی!🙄

خلاصه میگفت کرمه رو انداختم سطل آشغال

میگفت پولم هیچی از خیرش گذشتم ولی اینکه اصلااااا مسولیت قبول نمیکنه حتی جوابشو نمیداده و در آخر بلاکش کرده براش خیلی ناراحت کننده بود

و به همه دوست و فامیل گفتیم هیچکس باورش نمیشد

چون کامنتاشم بسته است نظرات منفیو اصلا کسی نمیفهمه

اینم بگم خودم هم یکبار سفارش دادم خیلی چیزاشو خریدم 

ولی واقعا اثری ازشون ندیدم 

کرماشم خیلییی سنگین بود روی پوست 

صابوناشم اثری نداشت

کرم پودرشم خیلی تیره بود و کاورش افتضاح بود

مداد ابروهاشم اصلا خوب نبود یه جوری بود بسته اش نمیشد استفاده کرد 

فقط شامپو کراتینشو راضی بودم که به قیمتشم نمیارزید

در ضمن یک محصولو اشتباه فرستادن اخرشم هر چی پیگیری کردم چرت و پرت سر هم کردن 

واقعا واگذارشون میکنم به خدا چون راضی نبودم محصولی که اشتباه فرستادنم عوض نکردن و فقط دروغ گفتن و پولمو حلالش نمیکنم

منم دو سه باری تا حالا ازشون خرید کردم کیفیت محصولات خیلی معمولیه به نسبت تبلیغاتی که داره

اما مسئله اصلی اینه که سفارشاتی که نمیرسن پیگیری نمیشن و خیلی پاسخگویی ضعیفی دارن

من دو بار تا حالا سفارشم نرسیده که یه بار عودت دادن مبلغ رو خیلی حق به جانب

سری دومم باز سفارش دادم که بعد پیگیریهای زیاد هنوز نرسیده

چون کامنتهارو بستن وظیفه خودم دونستم که تجربمو به اشتراک بزارم 

در واقع کاری که باید توی پیج خودشون انجام بشه

منم دو سه باری تا حالا ازشون خرید کردم کیفیت محصولات خیلی معمولیه به نسبت تبلیغاتی که داره اما مسئل ...

اگر این نظرات تو کامنت ها باشه دیگه تو یک روز ده هزارتا ثبت سفارش نخواهد داشت

منم کارم ارگانیک هست دوست من خوشحال میشم از پیجم دیدن کنی 

@rahilorganic 

2706