2733
2734
اره دیگه همینو میگم دیکه دیوانمون کرده مهمون بیاد خونمون تا وقتی که صدا هست اینم بیداره 

من هنوز عقدم ولی انشالله بچه دار شم از اول عادتش میدم تو سرو صدا بخوابه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
ماهم اینجوری هستیم دیگه اخه چرا دلیلش چیه؟چرا اینجوری شدن اخه؟من خودم عروسی هم باشه میخابم این چرا ا ...

نمیدونم‌والا مدلشون اینه دیگه

البته همه به من‌میگن موقع خوابش خیلی خونه روساکت میکردی به خاطرهمون اینطوری شده

ولی من قبول ندارم این حرفارو

بنظرم‌ مدلشون اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم بخدا دیوونم کرده دوساله روانی شدم

فایده نداره عزیزم من بچه اولم خوابش خیلی سبک بود و از اول به توصیه دیگران تو سالن با تی وی روشن میخوابوندم که بدعادت نشه ولی زود بیدار میشد. بعد مشاوره گرفتم گفت بچه های باهاش خوابشون هم کمه هم سبکه الان که ۵ سالشه خیلی زیاد بخوابه تا ۹ صبح هست قبلا همش ۵ ۶ صبح بیدار بود بعد شد ۷ و ۸

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

خانوما مدلشون اینه باهوش ان و مغزشون فعاله. من از نوزادی مهمونی میرفتم کنار خودم تو سالن میخوابوندمش یا تو خونه وقتی میخواست بخوابه تی وی رو خاموش نمیکردم که به قول بعضیا زیادی به سکوت عادت نکنه ولی فایده نداشت

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2731