2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دختر منم از اول این جور بود از حدود سه سالگی بهتر شد ‌ الان حدودا چهارسال و نیمشه خوبه ولی خیلی زود از خواب بیدارمیشه و کلا کم خوابه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چشم بخدا دیوونم کرده دوساله روانی شدم

اره میدونم خیلی بده بنظرم براش قصه دانلود کن بزار کنارش براش بخونه بخوابه  اهنگ بزار که کم کم عادت کنه چون ممکنه ادم مسافرتی مهمونی چیزی بره اینجوری تمیشه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
بچه های اینجوری درست نمیشن  دخترمن ازاول همینطوری بود هنوزم که هنوزه ۵ سالشه همینطوره شاید با ...

ماهم اینجوری هستیم دیگه اخه چرا دلیلش چیه؟چرا اینجوری شدن اخه؟من خودم عروسی هم باشه میخابم این چرا اینجوریه اخه

من خوابم خیلی سنگینه ب من بگین چی کار کنم😂

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

از همون اول باید یه فکری میکردی.بدترین ظلم به بچه اینه به سکوت عادتش بدی.من خیلیییی حساس و لوسم تقصیر مامانمه همش.برا دختر خودم از همون روز اول وقتی میخوابید صدای تی وی رو میدادم ظرف میشستم عمدا سروصدا میکردم با گوشی حرف میزدم.. تا عادت کنه الان بمب بترکه بیدار نمیشه

اره میدونم خیلی بده بنظرم براش قصه دانلود کن بزار کنارش براش بخونه بخوابه  اهنگ بزار که کم کم ع ...

اره دیگه همینو میگم دیکه دیوانمون کرده مهمون بیاد خونمون تا وقتی که صدا هست اینم بیداره 

2706