2737
2734
عنوان

پسر شوهرم (14ساله س از زن اولشه)

4303 بازدید | 171 پست

بعضی وقتا که میبینه رابطه من و باباش خوبه

یا وقتای ک از من یا باباش (ب دلایل غیر منطقی) ناراحت میشه

حرفای میزنه که رابطه مونو خراب کنه (مثلا از اسم کسای رو که شوهرم باشون بوده یا رفته خاستگاری شونو میاره(میدونه من حساسم) 

بنظرتون اون لحظه چ عکس العملی نشان بدم 

کلا چجور باش برخورد کنم

اینم بگم ن من ن باباش هیچ بدی یا کوتاهی در حقش نکردیم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا بچه یکی دیگرو بزرگ کردن عین مار توی استین پرورش دادنه

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2731

با اینکه سخته ولی نذار حساسیت‌ها و نقطه ضعفهاتو بدونه و بفهمه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

از اول نباید این شرایط قبول کرد

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
ولش کن حق داره حساسه خب

چ حساسیت ی

اگه اینجوری منم وقتی اونا خوبن باهم باید... 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

حساس نشون نده خودتو ع سرش می افته

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اره بخدا خاله من از نوزادی بجه شوهرشو بزرگ کرد الان میگه تو کی هستی اومدی تو زندگی ما برو تو مادر من نیستی

2706