2737
2734
عنوان

زندگیم تبدیل شده به جهنم به خاطرجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11349 بازدید | 350 پست

بچه ها ازهمتون ممنونم که بهم قوت قلب دادین وباعث شدین من اشتباهاتمومتوجه بشم هرچندخیلی سخته واسم ولی میخوام این موضوعو کامل فراموش کنم وفقط به هدفم وزندگیم فکرکنم بچه هاواسه تک تکتون ازخدا سلامتی وخوشبختی رو ارزومیکنم

من خیلی تلاش کردم حتی گفتم بزاریه سری کمک هاروبه برادرزادت من انجام بدم مثلاهمین کارهای اینترنتی رو ...

نگا کن عزیزم خدا شاهده عین شوهرمه.ولی کار کردم کامل کنار گذاشت.البته سه سال زمان برد الآنم شاید چند ماهی یبار زنگی بهش بزنه.ولی وقتی میبینش سردتر شده

خدایا بچه هام دست تو امانت🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم همه اینارو دید حتی باوجوداینکه ۳تاداداشش بودن وخودش نبود من با تاکسی رفتم واومد پس چرا ذره ای ...

باید وقتی با تاکسی رفتی بعدش یه جوری سرسنگین با شوهرت رفتار میکردی که بفهمه ناراحتی

بعد که ازت می پرسید چی شده

با ناراحتی بهش میگفتی

گاهی خوبه از کاه کوه بسازی که بدونن باید مراقب رفتارشون باشن وگرنه از چشم شما میوفتن

تقریبا خوندمو خیلی ناراحت شدم 

ب نظرم شوهر شما توانایی ن نگفتن و ندارع 

و شماهم اعتماد ب نفست اومده پایین 

و ی فاصله ای بینتون پیش اومده 

ب نظرم کاملا بیخیال باش 

تو هم مثل خودشون بی ادب باش و بی محلی کن جوابشونو بده ک خودشونو جمع کنن مثلا بگو ب جاریت عزیزم فک میکردم زرنگ تر  از این حرفا باشی  ولی دیدم هر چی سواله در مورد درسای بچت از شوهره من میپرسی تعحب کردم 

یا بگو مثلا اسم شوهرت پژمانه بگو اقا پژمان دیروز میگه این زن داداش ما پا ب سن گذاشته دیگه از پس مدرسه بچه هاش بر نمیاد 

ولی در عین حاااال جلوی همسرت کاملا بیخیال باش 

اصلا انگار ن انگار یکی باهاش خوشو بش میکنه منتها تو بیشترین تمرکزتو بزار روی خ‌شحال کردن شوهرت مثلا بیشتر بهش محبت کن  یا یهو بهش زنگ بزن بگو نمیدونم چرا اینقدر دلم برات تنگ شده . یا ازش بپرس چی میخوره تا براش درست کنی 

اصلاااا در مورد جاریت حرف نزن 

حتی اگه زنگم زد تو خودتو بزن ب اون راه مثلا داره حرف میزنه بلند بگو پژمااااان جان بیا عزیزم میوه برات کندم 

ی جوری رفتار کن ک همه بدونن دوسش داری ولی بهش نچسب 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2731
اره اخلاق شوهرمم جوریه که دوس نداره کسی ازدستش برنجه همه روراضی نگه میداره😒

وقتی شوهری داری که به همه اهمیت میده بجز تو

تنها کاری که ازت ساخته اینه که روی خودت کار کنی و تو هم بهش اهمیت ندی

نه اینکه قهر کنی و...‌

فقط برات مهم نباشه

برو باشگاه، کلاسهای مختلف، سر کار، روابط اجتماعیت و بیشتر کن و دیگه به شوهرت اهمیت نده و واسش غصه نخور

با جاربهاتم مثل خودشون رفتار کن یا بدتر، اصلا یه جوری رفتار کن انگار وجود ندارن

2740

ببین بدون قهر خیلی عادی برو چند روز پیش خانواده ت که حال و هوات عوض بشه. اونجا هم که هستی خیلی از همسرت سراغ نگیر. نه که بی محلی کنی ها زیاد پیگیرش نباش. وقتی هم برگشتی روال عادی زندگیت رو در پبش بگیر. دعوا و قهر نکن ولی وقتایی که با زندادشش گرم می گیره تو بهش بی توجه باش. سر خودت رو گرم کن. اصلا ازش چیزی نپرس. و کلا وابستگیت رو هم به همسرت کم کن. و بزار اونم اینو بفهمه. نه حالت لجبازی ها. واقعا عمیقا و از درون روی خودت کار کن و مستقل شو.

یا چندبار ازخواست خدامتوجه شدم پشت سرم حرف میزنن همه روواسه شوهرم تعریف کردم واشک میریختم ولی چیزی ن ...

به حق چیزای نشنیده 😐

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

این روابط عادی نیستن هر چقدر هم شما توجیه کنی یه جایی کار میلنگه امیدوارم از طرف جاری تون باشه نه شوهرتون حتی اگر خودشونم بزنن به اون راه که رابطشون معمولیه هیچ کس نمیاد شریک زندگیشو بخاطر شریک زندگی برادرش اذیت کنه 

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2706