2737
2739
عنوان

شبهایی که بسختی گذشت داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 104 پست

شبای امتحان 

شب کنکور 

یه شب از درد 

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کلا از لحاظ روحی روانی خیلی تا الان سختی کشیدم

من تجربه ی مشابه با شما رو دارم میخواستم بهت بگم هر چه زودتر با روانشناس صحبت کن.اشتباه منو تکرار نکن.منم به ظاهر خوب بودم.دوباره ازدواج کردم و بعد چند سال بچه دار شدم و خدا رو شکر زندگی خوبی دارم‌.اما تمام اون استرس ها و گریه ها با تولد پسرم برگشت به اسم افسردگی حاد بعد زایمان.من هیچ لذتی از نوزادی پسرم نبردم چون دیر متوجه شدم اون استرس ها چه لطمه ای به روحم زده.من شیرین ترین روزهای زندگیم رو به خاطر استرس های اون دوران با افسردگی گذروندم.امیدوارم شما زودتر از من به فکر خوب شدن حال دلت باشی منم برات دعا میکنم🌹🌹🌹🌹

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
اخ بمیرم

خدا نکنه عزیزم . ان شاء الله سالیان سال با دلخوش زندگی کنی و عاقبت بخیر باشی. بهترینها هم قسمت و روزی پسر گلت باشه. 

سه سال بعد از رفتن پسرم، خدا بهم یه جفت دوقلو پسر داد. 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2738
من تجربه ی مشابه با شما رو دارم میخواستم بهت بگم هر چه زودتر با روانشناس صحبت کن.اشتباه منو تکرار نک ...

چقد شما خوبی 

حقیقتا خودم میفهمم یه دردی دارم و عادی نیستم با این ک هیچ مشکلی الان ندارم تو زندگیم ، خونواده خوب و اوضاع مالی قابل تحمل ولی میفهمم آدم عادی نیستم ، یه مدت خوردم به امتحانات دانشگاه ولی کلا تو فکر این بودم ک کتاب های انگیزشی بخونم و وارد رابطه نشم فعلا تا خودم و پیدا کنم ، می‌خوام ب خودم زمان بدم و احتمال زیاد برم مشاوره 

چشم مهربونم حتما 😢❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چقد شما خوبی  حقیقتا خودم میفهمم یه دردی دارم و عادی نیستم با این ک هیچ مشکلی الان ندارم تو زن ...

فدات مهربون 🌹به عنوان کسی که این روزها رو گذرونده بی تعارف میگم آره عزیزم مشکل داری.و درمان نشدن این مشکلات چند سال دیگه باعث میشه از روزهای قشنگ زندگیت لذت نبری.من بارداری خیلی راحتی رو گذروندم.هیچ کس قبول نمی کرد که من افسردگی بعد زایمان گرفتم.حتی نزدیکان خودم میگفتن داری ناز میاری هیچ مردی مثل همسر تو به خانومش نرسیده.حتی همین الان هم گاهی کابوس گذشته رو میبینم.وقتی بیدار میشم و همسرم رو کنارم میبینم خدا رو شکر میکنم که فقط یه خواب بوده.میدونی تا باور نکردی که اون دوران تموم شده وارد رابطه نشو.همسر سابق من به شدت شکاک بود.اوایل که با همسرم الانم ازدواج کرده بودم همش مراقب رفتارم بودم که نکنه کار خطایی بکنم.نکنه مردی به من نگاه کنه.یه روز همسرم گفت آرزو چرا تو خونه راحتی اما بیرون اینقدر پریشون و ناآرومی؟اینکه میگم اگه درمان نشی از شیرین ترین روزات لذت نمیبری

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
فدات مهربون 🌹به عنوان کسی که این روزها رو گذرونده بی تعارف میگم آره عزیزم مشکل داری.و درمان نشدن ای ...

چقد خوشحال شدم ک الان زندگیت آرومه 

چشم حتما همین کارو میکنم حق با شماست ، امیدوارم سال دیگه شروع تازه باشه برام چون الان درگیر پروژه و درسای دانشگاهم و اوضاع مالیم متوسطه، انشالله سال دیگه فارغ‌التحصیل میشم و میرم سرکار و حتما حتما میرم تراپیست و رو خودم کار کنم ❤️👌 ممنون ک وقت گذاشتی عزیز غ

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چقد خوشحال شدم ک الان زندگیت آرومه  چشم حتما همین کارو میکنم حق با شماست ، امیدوارم سال دیگه ش ...

ممنونم مهربون.آره خدا رو شکر همسرم مرد مهربون و محترمیه 

حتما این کار رو بکن .امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیافته🌹🌹

خدا نکنه عزیزم . ان شاء الله سالیان سال با دلخوش زندگی کنی و عاقبت بخیر باشی. بهترینها هم قسمت و روز ...

عزیزم خدا حفظشون کنه.امیدوارم هیچوقت غم نبینی عزیززم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2706