2733
2739
مک کسیو میشناسم بالای ۲۰ساله مداوووممم با آدمای مختلف خیانت میکنه 

اینا چقدر هفت خطن 😐😐😐😐لو نمیرن 

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحم کرد بهت چند وقته جدا شدی؟ با این قضیه تونستی کنار بیای؟آسیب خاصی بهت زد؟ روانشناس رفتی؟

سکته کردم

حالم هنوز خوب نیست واقعا

کلا ازدواجم دیگه رفت هوا

استارتر عزیز  اگه از این بابت مطمئن هستید ، به طور غیر مستقیم به پارتنر خانم برادرتون بفهمونید ...

پارتنر خانوم برادرشو از کجا پیدا کنه؟ منظورتون خودِ خانوم برادرش بود؟

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
2728
بعضیا ضمن این ک با شوهره هستن و از پولش استفاده میکنن خیانت هم میکنن و دو طرف لذت میبرن مثل همین دخ ...

من نمی‌دونم اون بچه از شوهرش هست یا ن ولی واقعا خیلی شاهد دعواهاشون بودم هرچی ب شوهرش میگه طلاقم بده قبول نمیکنه میگه موهات مثه دندونات سفید بشه هم طلاقت نمیدم

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
بعضیا ضمن این ک با شوهره هستن و از پولش استفاده میکنن خیانت هم میکنن و دو طرف لذت میبرن مثل همین دخ ...

انشالله خدا بهترین هارو نصیبت کنه 🙏 خدارو شکر دستش زود براتون رو شد

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
2740
ب مامان زنداداشت بگو جلو دخترشو بگیره اینجوری شر نمیشه

افرین این بهترین راهدحله

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
سکته کردم حالم هنوز خوب نیست واقعا کلا ازدواجم دیگه رفت هوا

بهتر . 

اگه ازدواج میکردی و بعد میفهمیدی حالت از الانت خیلیییی بدتر بود 

برو خداروشکر کن 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
پارتنر خانوم برادرشو از کجا پیدا کنه؟ منظورتون خودِ خانوم برادرش بود؟

عزیزم 

مگه استارتر نفرمودن، خانوم برادرشون خیانت میکنن؟

منم عرض کردم به پارتنر جدیدشون موضوع رو بگن ، بگن که متوجه شدن

اونم به صورت غیر مستقیم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
ینی ی جوری سیس آدمای مومنو میگیره ک آدم یه لحظم شک نمیکنه بهش  فک کن میگه میرم مسجد ولی با دوس ...

مسجد بزنه ب کمرش 😑

سکته کردم حالم هنوز خوب نیست واقعا کلا ازدواجم دیگه رفت هوا

دقیقا این بلا سر یکی از رفیقام اومد ولی خانوم اون دیگه در این حد پیش نرفته بود هنوز که هنوزه افسردست زود خودتو جمع کن مشاور درست حسابی برو تو گذشتت نمون

یه روزی بیاد که به این روزات بخندی

موفق باشی داداش  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706