2737
2734
من از دوستم شنیدم که همسایشون رو با پسرعموی شوهرش تو خونه گرفتن خانومه هول میکنه تو پاسگاه میگه بچه ...

چمیدونم اینم حرفیه 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنم ک فقط ی خواب باش ب رندادشم میگم البته با مدرک بهش تدکر میدم وکمی جرش میدم تهدیدس میکنم اگه ترک کنه ب داداشم میگم 

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
2728
😯😯😯😯با یکی دیگه هم ب جز اون بوده🤦🤦🤦

معلوم نیست با چند تا دیگه بوده بچه ی بزرگش ۱۰ ساله بوده بچه ی کوچیکش ۶ ساله یعنی ده ساله به شوهرش خیانت جنسی میکرده و ده سال هم با پسر عموی شوهرش بوده 

چه فرقی میکنه ... بالاخره داره تو این زندگی بچه دار میشه ... اگه نمیخواسته زندگیشو دیگه چرا بچه اورد ...

بعضیا ضمن این ک با شوهره هستن و از پولش استفاده میکنن خیانت هم میکنن و دو طرف لذت میبرن

مثل همین دختره که به تور من خورد

به بهانه های مختلف از من پول میگرفت ولی اخرش متوجه شدم خرج پسره الدنگ میکرد

تو خونه ای که قرار بود خونه زندگی تشکیل بدیم و روی تخت پسره ی عوضی رو میاورد و از اون طرف واسه من ادای ادمای خوب رو درمیاورد

میگفت تا عروسی رابطه ممنوعه بوسیدن ممنوعه 

نگو از اول باکره نبود

طرف پول و امکانات رو از من میگرفت 

عشق و حالش رو با یکی دیگه میکرد

که دستش رو شد و خدا رسواش کرد

این جور ادما انقدر پست هستن که بچه یکی دیگه رو به اسم بچه ادم قالب میکنن

مطمئنین بابای بچش شوهرشه؟؟

😐🙆دیگه تا اون حد خبر ندارم ولی حتما هست دیگه 😐😐😐😐شوهرش هم با عشق سابقش حرف میزد جلوی این از اقوامشون بود خلاصه هرکاری کردن از هم کلا دل سرد هستن ولی شوهرش گفته موهات هم مثه دندونات سفید بشه طلاقت نمیدم

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

من باشم باسندومدرک میگم به برادرم ......اگه طلاقش دادبچش منو ومادرم میذاریم روی چشمامون،بزرگش میکنیم،چ معنی میده عمرشوعاطفشو پولشوخرج اون زن کنه.......البته امیدوارم زن داداشت به خودش بیادتوبه کنه وازپاشیدین یه زندگی جلوگیری بشه

2738
معلوم نیست با چند تا دیگه بوده بچه ی بزرگش ۱۰ ساله بوده بچه ی کوچیکش ۶ ساله یعنی ده ساله به شوهرش خی ...

این شوهرش چجوری نفهمیده ده سال تایم کمی نیست 😐😯

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
خب اگه این خیانت طولانی مدت و کامل باشه چی .... دلت واسه برادرت نمیسوزه. ؟

شايد اون لحظه اين سوال بياد تو ذهنم

كه اگه داداشم يا خواهرم خيانت كنن ميرم ب عروس و دامادمون بگم؟؟؟

سكوت ميكنم چون اين مسائل پايان خوبي ندارن پس سعي ميكنم سكوتي كنم سنگين تر از فرياد

استارتر عزیز 

اگه از این بابت مطمئن هستید ، به طور غیر مستقیم به پارتنر خانم برادرتون بفهمونید این اشتباهو

مستقیما به هیچ کس نگید 

فکر کنم این معقول تره

باز هم تاکید میکنم اگه مطمین هستید 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
بعضیا ضمن این ک با شوهره هستن و از پولش استفاده میکنن خیانت هم میکنن و دو طرف لذت میبرن مثل همین دخ ...

خدا رحم کرد بهت

چند وقته جدا شدی؟

با این قضیه تونستی کنار بیای؟آسیب خاصی بهت زد؟

روانشناس رفتی؟

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
چی باعث شده به زن برادرتون شک کنید ؟

یک اینکه خانوادگی مشکل دارن خواهرزادش با خیلیا خاطره داره 😐 خواهرش شوهر و دوتا بچه داشت شوهرش که بیرون میرفت به بچه هاش قرص خواب میداد تو شربتی چیزی بعد مرد میاورد خونش 

دوم اینکه با داداشم سر چیزای مسخره بحث میکنه و بیرونش میکنه اونم میاد اینجا آدم شک میکنه دیگه 😐

2706