2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نهه اصلا از پسش برنمیام اخه من جونم به شیرینی بسته ست ..بااینکه کتلری شماری میکنن ولی روزی یکی ۲ ...

اخی عزیزم..بخدا منم مث شما بودم ینی آگ چیز شیرین نمی خوردم میمردم بعد غذا طول روز..ولی زده شده بودم تا اینکه نامزد اومد ی جعبه شیرینی پر از شیرینی خامه ای آورد و بعد از ی ماه دیگ از کتو در اومدم چند روزی ک پیشم بود😁

2731
با حذف نشاستع؟

برنج ماکارونی وقندحذف روغن خیلی کم غذاهی ابپز میخوردم سیب زمینیوتخمه مرغ ابپز نون به اندازه کف دسد میوه وسبزیجات میخوردم روزی هشت لیوان اب میخوردم روزی نیم ساعت میدویدم هزارتاطناب میزدم

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
تو چ مدت؟موهات نریخت ؟پوستت شل نشد؟منم ۸ تا کم کردم..ینی واقعا عالیه آفرین ب شما 

ممنون عزیزم پوستم یکم شل شده البته من خودمم پوستم سفت نبود من انلاین برنامه گرفتم کلا برا موهامم چنتا امپول معرفی کرد و اینکه فست کمتر بگیرم و اینا اوکی شد

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
2740
نون هم بخور همه چي برا بدن لازمه نون هم سه کف دست برا يه وعده تو هفته سه بار

تو هفته سه بار ی وعده برنج ..سه بار نون توی هفته اونم ی وعده از روز؟درسته؟شما این کارو انجام دادید چقد کم کردید؟

[QUOTE=173769223]تو هفته سه بار ی وعده برنج ..سه بار نون توی هفته اونم ی وعده از روز؟درسته؟شما این کارو انجام دادید چ ...

10کيلو البته همه چي ميخوردم فست فود شيريني محدود کرده بودم ولي گاهي ميخورم

همراه با ورزش

2706