2737
2739
بستگی داره به فالگیر بیشتر اعتقاد داشته باشی یا به خدا

ینی ب فال اعتقادداشته باشی چی؟😰

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی ب فال اعتقادداشته باشی چی؟😰

اعتقاد داشته باش 

ولی به نظرت یه فالگیر زندگیت رو میسازه یا خدا؟

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
2728
همسرسابق من مدام برام طلسم مينويسه و از دستش به سطوح اومدم  به منم گفتن فقط ي يهودي دعانويس مي ...

من خودم مذهبی ام کسی  بودم که میخندیدم به این چیزا...ولی چیزایی دیدم که واقعا هیچ‌توضیحی نتونستم براش پیداکنم...باورکن دیدم با دعا کاری کردن خانمه زایمان کرد گف حنی نمیخام بچه رو ببینم...هنوز که هنوزه سراغ بچشو هم نگرفته...

دیدم چطوری پسر و از دختر موردعلاقش جدا کردن...

و خیلی چیزای دیگه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
اعتقاد داشته باش  ولی به نظرت یه فالگیر زندگیت رو میسازه یا خدا؟

من التفاد ندارم ب فالگیر. ب قسمت اعتقاد دهرم. اماشنیدم سرنوشت تغییر نمیکنه... ب قول قدیمیا پیشونی نوشت. 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
من خودم مذهبی ام کسی  بودم که میخندیدم به این چیزا...ولی چیزایی دیدم که واقعا هیچ‌توضیحی نتونست ...

بلايي سر سرنوشت من اوردن اين خانواده با همين دعا و دعا بازي هاشون كه تا عمر دارم نه اونا رو ميبخشم نه اون عوضي دعانويس!هنوز هم كه هنوزه پيگيرن دهنمو ببنذن برگردم 

خدا ميدونه چقدر از اينكارا بدم مياد 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2740
2706