2733
2734

پدرشوهرم میکشید ولی شکرخدا الان چندماهه ترک کردع ولی هنوزم کسی بهش اعتمادندارع چون امکان داره برگردع صددفعه بردنش کمپ ترک نکردولی این بارترک کردع خیلی وقتع نکشیدع البته من عقدم نمیدونم چطوریاهستن!!!ولی خودش میگف خیلی عصبی میشه وقتی بعش نرسه!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
از دیشب که یکی از اکانتا بهم گفت خوابم نبرده خیلییییی میترسم الان که گفتم طلاق میخوام هی منتم و میکش ...

واقعا اطلاعاتت از شیشه انقدر کمه ؟

تحقیق کن درموردش چیزی نیس که بگن تفننی میکشن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
سه سال ازدواج کردم تازه فهمیدم بچه ام ندارم  گریهههههه

همه تلاشت رو بکن که ترک کنه . مشاور و دکتر  هم خودت هم همسرت حتما برید اگر شد و مطمئن شدی بعد از پنج سال که کاملا پاک هست که خدا رو شکر 

اگر هم نشد اصلا ادامه نده 

ولی حد اقل تا پنج سال نه اطمینان کن نه بچه دار شو 

نیروی خدماتی جایی که کار میکنم مبتلا بود حتی ی روز دیدیم با تی که روی زمین می کشید حرف میزد.و به شدت هم لاغر بود.بعد قرار شد نیروهای خدماتی رو استخدام کنن رفت بیمارستان بستری شد و الان دو سه ساله که گذاشته کنار چاق شده و خیلی خوش اخلاق.خدا نگهدار خودش و سه تا بچش باشه

خودشون باید بخوان ترک کنن وگرنه نمیشه

[QUOTE=173746824]همه تلاشت رو بکن که ترک کنه . مشاور و دکتر  هم خودت هم همسرت حتما برید اگر شد و مطمئن شدی بعد ا این از نظر جنسی خیلی ضعیف بود و نمیتونست بچه دار شه میگه به اطر رفع این مشکل رفته سمتش درست شه میزاره کنار ولی از یکی از اقوام شنیدم قبلا هم در گیر بوده گزاشته کنار اما الان که ترکش باعث خسارت به میل جنسیش شده دوباره رفته سمتش ,میشه همچین چیزی؟

2706