2737
2734

با توجه به اینکه محیط رحم اسیدی باشه بچه دختر میشه، و جوش شیرین با اسید کف میکنه.... پس اگر جوش شیرین کف کرد بچه دختره.... ولی کلا این تستها بیشتر سزکاریه تا واقعی.... من یه بار برای تست حاملگی استفاده کردم، کفی کرد بیا و ببین،، همون روز پریود شدم!!!! فهمیدم واقعا چرته.... دیگه تعیین جنسیتش که خیلی چرته.... آخه واسه حامله بودن هم میگن باید کف کنه،، ،، بعد واسه تعیین جنسیت کف کنه دختره نکنه پسر!!! اصلا تناقض داره که! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارررره منم شنیدم چکار کنیم حالا برای من خعلی مهمه 

فکر کنم بستگی به میزان کف داره .چون در هر دو کف میکنه ولی در دختر کف کمه و سریع صاف میشه و پسر هی کف زیاد میکنه و میجوشه .سر دخترم برا من زود صاف شد ولی این یکی نمیدونم چیه ولی خیلی کف کرد

خدایا شکرت  
2728

من سر پسرم این تست انجام دادم،هیچ واکنشی نشون نداد،به نظرم به بستگی به ویارت داره که چه چیزهایی میخوری...من ویارم انار شیرین از خوارکی ترش هم بدم میومد زیاد هم اهل لبنیات نبودم سبزی با غذا میخوردم....به نظرم بستگی داره چی بخوری و ادرار اسیدی باشه کف میکنه...

2738
سلام دوستانش من نه هفته باردارم و تست جوش شیرین صبح ناشتا انجام دادم گاز تولید میکرد.یعنی نی نی من ص ...

تو دمای معمولی زیر شکمت گرم یا سرد

تا بگم دختره یا پسر

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

به این تستا اعتماد نکنین 

وقتی دو سه ماهتونه زیر شکمتون دست بگیرین اگه سرد دختر اگه گرم پسر به احتمال نود درصد هم درست در میاد

تو دمای معمولی باید باشین

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
پس درستش اینه که اگه کف کنه دختره    

عزیزم اگه پسر باشه چون محیط واژن قلیاییه ادرار هم قلیایی میشه.جوش شیرین خودش هم قلیاییه .پس ادرار قلیایی با جوش شیرین هیچ واکنشی نداره در نتیجه پسر....ولی اگه کف کرد و جوشید دختره چون ادرار اسیدی هست و اگه قلیای با اسیدی قاطی بشن واکنش داره 

2706