2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانوما من یه تحقیقاتی راجع به تست جوش شیرین انجام دادم اول اینکه جواب تست تا دو ماهگی معتبر تره دوم ...

من انجام دادم ناشتا بودم سریع  کف کرد مثل دلستر هفته هفتم هستم الان یعنی چیه

2740
البته بگم اینو یکى از بچه ها گذاشته بود من کپیش کردم سلام دوستان.  من اینو از تو سایت پیدا کرد ...

سلام من امروز دوماهم تموم میشه این آزمایشو‌انجام دادم سطح ادرارم مث برف شد و ی هاله ی سفید رنگ با رگه روی سطح لیوان اومد

سلام تواین گروه کسی هست من هفته ۸بارداری هسم جوش شیرین برام اصلا واکنشی نشون نداد در کنار گوشم گرفتم شاید یه صدای ضعیفی سسس میداد بنظرتون بچم چیه 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
سلام تواین گروه کسی هست من هفته ۸بارداری هسم جوش شیرین برام اصلا واکنشی نشون نداد در کنار گوشم گرفتم ...

سلام عزیزم  من نمک انجام دادم  ولی هیچی نفهمیدم  یه هاله ابری بود یکی میگفت هاله ابری داشتم دختر   یکی گفت هاله ابری داشتم پسر !