2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوما من هفته ۶ ام تست جوش شیرین رو انجام دادم ۴ روز ۲روز ناشتایی۱۲ساعت بود فش فش کرد دوروز ناشتایی۶ساعت بود اصدا واکنش نداد یعنی اون دوروز ناشتایی زیادی بوده؟؟اخه ضعف کرده بودم یا همین اندازه درست تره

من این تست انجام دادم صبح ناشتا از دور روی سطح ادرار سفید شد و بعد 1 دقیقه محو شد سونو بهم گفته پسره ولی دوستم با اطمینان میگه اگه دختر باشه جوش شیرین هیچ عکس العملی نشون نمیده اگه پسر باشه کف میکنه برای خیلی ها و خودش امتحان کرده اینجور درست درومده الان من میبینم هر کس یه چیز میگه واقعا موندم کدوم درسته 

من این تست انجام دادم صبح ناشتا از دور روی سطح ادرار سفید شد و بعد 1 دقیقه محو شد سونو بهم گفته پسره ...

سونو دیگه .تست ها واس قبل ۴ماهگیه ک ادم نمیتونه سونو بده یعنی‌معلوم نیس

خدای مهربون مرسی که پناهمی
2738

سلام

من عضو جدیدم.کمک میخواستم

من 6ماهه عقد کردم،چندروز کلا سیستمم عوض شده.امروز توگوگل درباره حاملگی خوندم.یسریاش روی من بود

من استرس گرفتم. با نمک و ادرار دقیق میشه فهمید؟

الان به بی بی چک دسترسی ندارم استرس دارم

کمکم کنید لطفا

سلام من عضو جدیدم.کمک میخواستم من 6ماهه عقد کردم،چندروز کلا سیستمم عوض شده.امروز توگوگل درباره حام ...

نه نمیشه😅

علائمتون چیه ؟

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.