2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچها من16هفتگی رفتم سونو بااطمینان کامل بهم گفتن پسره 18هفتگی رفتم یه سونو دیگه گفت دختره،وقتی گفتمش بهم گفتن پسره شک کرد دوباره چک کرد گفت معلوم نیس،سرش بالاس ،پاهاشم بستس الان تست نمک رو انجام دادم ابری شد یعنی پسره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
من الان تست نمک روانجام دادم.خیلی بامزه بود واکنش نمک وادرار.به دوقسمت تقسیم شد وعین یه تیکه ابر کلفت اومد بالا وکدرشد.وسطش شفاف شد وپایینش نصف بقیه ی نمک.روی ادرار هم تیکه های ابرکوچیک.براساس چیزی که گفته بایدپسرباشه.حالا دوهفته دیگه مشخص میشه اخه الان هفته دوازدهم بارداری ام
سلام دوستان من هفته ی ۹بارداری هستم هر دوتا رو انجام دادم متل جوش شیرین صدا داد و کف کرد مال نمک هم ادرارم شفاف شد و یه رشته های ریزی از پاین به بالا میومد حالا بنظرتون نینیم چیه؟؟
2740
سلام دوستان من هفته ی ۹بارداری هستم هر دوتا رو انجام دادم متل جوش شیرین صدا داد و کف کرد مال نمک هم ...

نی نی باید دخمل باشه.درسته؟ چون الان دیگه دنیا اومده.اگه میشه جوابمو بده.منم میخوام امتحام کنم.مرسی

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)