2733
2734
عنوان

کسی دارو معده میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 30 پست
اخرش تشخيص چي بود؟كنجكاو شدم🙈

هر کدوم یه تشخیص میدادن هنوزم تا هنوزه من مشکل معده دارم 😑🤦🏻‍♀️

تا قبل قرص اعصاب من عصبی که میشدم اتفاقی نمی افتد ولی الان عصبی که میشم معدم تیر میکشه 

بخاطر همین میگم قرص ها همش مسکنه ولی از اون ور معده رو خراب میکنه

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کدوم یه تشخیص میدادن هنوزم تا هنوزه من مشکل معده دارم 😑🤦🏻‍♀️ تا قبل قرص اعصاب من عصبی که میشد ...

كدوم شهري؟اگه تهراني برو پيش دكتر علي علي عسگري خيلي باسواده

قرص معده چي مي خوري هيوسين؟كليدينيوم سي؟

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
هر کدوم یه تشخیص میدادن هنوزم تا هنوزه من مشکل معده دارم 😑🤦🏻‍♀️ تا قبل قرص اعصاب من عصبی که میشد ...

من كمكت ميكنم خوب شي درد معده خيلي بده من كشيدم

2731
كدوم شهري؟اگه تهراني برو پيش دكتر علي علي عسگري خيلي باسواده قرص معده چي مي خوري هيوسين؟كليدينيوم س ...

نه متاسفانه تهران نيستم ولی اگه اومدم تهران حتما میرم خسته شدم بخدا🥺

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
كدوم شهري؟اگه تهراني برو پيش دكتر علي علي عسگري خيلي باسواده قرص معده چي مي خوري هيوسين؟كليدينيوم س ...

فاموتیدین، نورترپتیلین، فلوکستین، تری فلوئوپرازین، لانزو، آدی ژل اس

Busidel  و....... 

خیلی قرصه جیگر  خیلی هاشونو ریختم دور و یادم نیست اسمشون چی بوده

من كمكت ميكنم خوب شي درد معده خيلي بده من كشيدم

قربانت🌠

فاموتیدین، نورترپتیلین، فلوکستین، تری فلوئوپرازین، لانزو، آدی ژل اس Busidel  و.......  خ ...

ميدوني مشكل چي بوده خوب نشدي؟

انقد درد معدت اذيتت كرده يه سره دكترتو عرض كردي هر كدوم يه دارو نوشتي با كلي مشكل مثلا فلوكستين براي اعصاب عاليه اماااا معدرو داغون ميكنه

بهت ميگم چي كار كني اول قرصاتو قطع كن دو هفته كه گذشت برو تست تنفسي براي ميكروب معده اگر مثبت بود كه درمان ميكني و ...و بعد همون لانزو رو كه ميخوردي ادامه ميدي اگه خوب نشدي بايد بري اندوسكوپي حتمااااااا حتي شده دكترو مجبور كني😂🤣

2738
ميدوني مشكل چي بوده خوب نشدي؟ انقد درد معدت اذيتت كرده يه سره دكترتو عرض كردي هر كدوم يه دارو نوشتي ...

نه مشکلم و هیچ دکتری نفهمیده هر کدوم برا خودشون یه چی میگن

اره هر سری پیش یه دکتری میرفتم 

ولی میگم که متاسفانه همشون مسکنن و معده رو داغون میکنن

نه تاثيرش روي معده هست شما بايد بري اندوسكوپي 

یعنی اندوسکوپی مجدد بدم؟

مهارکننده پمپ پروتون اسید رو پس میزنه سمت مری ام 

باورتون میشه من اصلا سالم بودم رفتم دکتر !!!۵ ماه فبل و دارو با من چیکار گرد

یعنی اندوسکوپی مجدد بدم؟ مهارکننده پمپ پروتون اسید رو پس میزنه سمت مری ام  باورتون میشه من اص ...

عزيزم دارو ميزان اسيد رو كم ميكنه به جايي نميزنه خيالت راحت اما الان بررسي ميخواي اسم بيماريت هم ميشه اودينوفاژي بلع دردناك

الان مشکل بلع و درد بلع دارین؟

ن 

2706