2737
2734
عنوان

کسی دارو معده میخوره؟

349 بازدید | 30 پست

کسی بوده با خوردن دارو معده بدتر شده باشه ؟؟؟

یک مدت فاموتیدین خوردم نزدیک ۱ ماه خوب بود و بهم ساخته بود بعدش شد عین گچ یهو داروش

الان هر دارویی مثل پنتوپرارول و امپرازول و ازونیوم میخورم بدتر میشم 

درد پشت درد گردن و ریفلاکس و درد معده میگیرم 

الان درد بلع و مشکل تد بلع دارم اینقدر سوختم

بايد بري اندوسكوپي ميتونه ازوفاژيت ائوزينوفيليك باشه،اگه خواستي سرچ كن ببين علايمش بهت ميخوره

اندوسکوپی برای چکاپ ۵ ماه قبل دادم نرمال بود اما مشکلات توی همین ۵ ماه پیش اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم می‌ خورم 

متاسفانه قرص هایی که میدن فقط مسکنه و از اون ور معده رو خراب میکنه 🤦🏻‍♀️ من پیش خیلی دکتر های خوب رفتم  خیلی دارو ها بهم دادن ولی تا حالا هیچ کدوم جواب نداده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

اسی دارو را قطع  کن  و برو سونو شاید کیسه صفرا 

داشته مشکل باشه  به مای اون قرضها برای زخم معده

از قرص در گلیس  استفاده کن  گیاهی است و عوارض

نداره

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2738
سونو سالم بود

خدا را شکر    با غداهای سرخ کرده و ترشی مشکل داری

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
بايد بري اندوسكوپي ميتونه ازوفاژيت ائوزينوفيليك باشه،اگه خواستي سرچ كن ببين علايمش بهت ميخوره

باید دکتر بنویسه که متاسفانه تا قرص ها رو نخوردی چند دوره این کار و نمیکنه مگر استفاده کرده باشی و نتیجه نگرفته باشی و خودش فک کنه لازمه

من یه مدت داشتم از درد معده می‌مردم فک کن تو یه روز دوبار رفتم پیش دکتر انقد حالم خراب بود که حتا نمیتونستم آب بخورم فقط به من مسکن میزدن هیچ کاری برای من انجام نشد و من تا چند روز هر چی میخوردم بالا می آوردم حتا اب🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

غذا نمی‌خورم چون قرص میخوردم به زور به من چند قاشق ماست میدادن تا معدم خالی نباشه ولی متاسفانه اون رو هم بالا میوردم😑🥺

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
باید دکتر بنویسه که متاسفانه تا قرص ها رو نخوردی چند دوره این کار و نمیکنه مگر استفاده کرده باشی و ن ...

عزيزم معده يكي از بدترين درداست😔😔😔

اما فوق تخصص گوارش اندوسكوپي ميكنه با كوچكترين علايمي چون درمان ها فرق داره

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
عزيزم معده يكي از بدترين درداست😔😔😔 اما فوق تخصص گوارش اندوسكوپي ميكنه با كوچكترين علايمي چون درم ...

نه گلم من پیش بهترین دکتر ها رفتم کلی هم خرج کردم 

همشونم ییا متخصص بودن یا فوق تخصص ولی هیچکدوم برا من ننوشتن هر کدوم یه چی گفتن و یه قرص نوشتن ولی همش مسکن بود 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

یکی میگفت رفلاکس داری قرص رفلاکس نوشت یکی میگفت معدت عصبیه قرص اعصاب نوشت برام و.......

خلاصه هر کدوم یه چی میگفتن 🤦🏻‍♀️ 

2706