2733
2739
عنوان

درمورد تاپیک هایی قیامتی که میزنین😐✋بیوین😒

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه توی دی یک جریان هست سال پیش می گفتن قراره جنگ بشه و من خودم از کسایی بودم که با عشقم دعوا داشت ...

😂😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2728

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

کسانی که میگن قیامته بدونن قیامت انقد ناگهانی هست که همه تعحب میکنند و اینکه هیچ کسی زمانش رو نمیدونه

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2738
من اصلا لوس نیستم ولی میخوام پروپرانولول بخورم چون واقعا تپش قلب گرفتم

دقیقا منم اصلا لوس نیستم تازه خونه شبا کلا تنهام😐یکی گف سقف خونشون خراب شده😐💔قلبم و برگام ریخت دیگ

نترسین هنوز امام زمان ظهور نکرده حالا مونده تا قیامت بشه     قیامت کجا بود بابا

تحلیلتو عشقه

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم کسانی که میگن قیامته بدونن قیامت انقد ناگهانی هست که همه تعحب ...

👌💕

2706