2737
2734

سلوم😐

میخواستم بگم اول اینکه خودم فوبیا وحشتناک رعد و برق و باد دارم😐💔

دوم اینکه به جای اینکه تاپیک باد و اینا بزنین دلهره بدین یکم ارامش بدین

من از ترس یه ارامبخش انداختم بالا تا تپش قلبم درست شه😐💔

سومین اینکه اینقد ترسو نباشین😐یه باده دیگ میگذره:/اینایی توی سیستان بلوچستان هستن چیکار کنن که موتورشونم باد میبره!

چهارم اینکه درست نکنین😐یعنی چی قیامته؟😐یعنی چی زلزله میخواد بشه؟😐 اینجا کلی آدم باردار هست در برابر تاپیک هایی که میزنین

الانم لطفا یه حمد بخونین یا صلوات بفرستین:)

بعدشم آهنگ رو دانلود کنین و باصدای بلند گوش کنین تا صدای بادو نشنوین☺

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باد الان ب محله ما رسید بروبچ 

قراره زلزله بشع قراره قیامت بشه

نامه اعمالتونو ب دست چپ یا راست بگیرید

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2731
من فعلا میخام برم کاهو بشورم با سکنجبین بخورم.منتظرم پایخت بده.

دمت گرم😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

چشم بیبی

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2738

همیشه توی دی یک جریان هست سال پیش می گفتن قراره جنگ بشه و من خودم از کسایی بودم که با عشقم دعوا داشتم جوگیر شده بود می گفت منم میرم:/

امسالم این جریان باد که من اصلا نمیدونم چه خبره امشب اومدم سایت هی تاپیک می بینم اره سیستان بلوچستان تابستون نابوده

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
من فعلا میخام برم کاهو بشورم با سکنجبین بخورم.منتظرم پایخت بده.

کدوم شبکه

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2706