2733
2739

سلوم😐

میخواستم بگم اول اینکه خودم فوبیا وحشتناک رعد و برق و باد دارم😐💔

دوم اینکه به جای اینکه تاپیک باد و اینا بزنین دلهره بدین یکم ارامش بدین

من از ترس یه ارامبخش انداختم بالا تا تپش قلبم درست شه😐💔

سومین اینکه اینقد ترسو نباشین😐یه باده دیگ میگذره:/اینایی توی سیستان بلوچستان هستن چیکار کنن که موتورشونم باد میبره!

چهارم اینکه درست نکنین😐یعنی چی قیامته؟😐یعنی چی زلزله میخواد بشه؟😐 اینجا کلی آدم باردار هست در برابر تاپیک هایی که میزنین

الانم لطفا یه حمد بخونین یا صلوات بفرستین:)

بعدشم آهنگ رو دانلود کنین و باصدای بلند گوش کنین تا صدای بادو نشنوین☺

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باد الان ب محله ما رسید بروبچ 

قراره زلزله بشع قراره قیامت بشه

نامه اعمالتونو ب دست چپ یا راست بگیرید

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2742
من فعلا میخام برم کاهو بشورم با سکنجبین بخورم.منتظرم پایخت بده.

دمت گرم😂

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

چشم بیبی

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2738

همیشه توی دی یک جریان هست سال پیش می گفتن قراره جنگ بشه و من خودم از کسایی بودم که با عشقم دعوا داشتم جوگیر شده بود می گفت منم میرم:/

امسالم این جریان باد که من اصلا نمیدونم چه خبره امشب اومدم سایت هی تاپیک می بینم اره سیستان بلوچستان تابستون نابوده

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
من فعلا میخام برم کاهو بشورم با سکنجبین بخورم.منتظرم پایخت بده.

کدوم شبکه

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2706