2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان پنج ساله حرم نرفتم! ی ساعت فاصلس!اگ ترافیک نباشه ... از راه دور هم قبوله🖤

اره ازراه دورم قبول ولی زیارت حرم اقایه چیز دیگس خوشبحااالت فاصله ی باحرم نداری باورکن خیلی خوشبختی

شوخی میکنی دگ؟

ن جدی میگم...کلا آخرین باری ک رفتم ی خادم عوضی بهم گیر داد...از بعد اون نرفتم حرم .... کلا به سیس من نمیخوره..

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2731
همیشه چیزی ک جلوته کم کم واست تکراری میشه  والا من مشدم یکی دوسالی عس نرفتم اصن ب یادنمیدم&nbs ...

جسارتا این دیگه کم لطفی و کم همتی شماست!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اره ازراه دورم قبول ولی زیارت حرم اقایه چیز دیگس خوشبحااالت فاصله ی باحرم نداری باورکن خیلی خوشبختی

انشاالله قسمتت بشه یروز بیای 🖤🙂

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
ن جدی میگم...کلا آخرین باری ک رفتم ی خادم عوضی بهم گیر داد...از بعد اون نرفتم حرم .... کلا به سیس من ...

من اصلا مذهبی نیستم ولی اونجا حال عجیبی دارم

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
2740
والا ما مشهدیا هرروز نمیریم حرم من الان دوماهه نرفتم مثل اونایی که تو شمالن هرروز لب دریا نمیرن که

دریا رو با اقا مقایسه میکنی؟

والا من اگر لب دریا هم بودم هررررر روز حتما میرفتم لب دریا.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دریا رو با اقا مقایسه میکنی؟ والا من اگر لب دریا هم بودم هررررر روز حتما میرفتم لب دریا.

منتظر یه سوژه ای چیزی هستینا😂😂

مذهبی ترین افراد مشهدم هرروز حرم نیستن

حالا شما فک کن مقایسه کردم امام رضا همه جا هست اینجا فقط آرامگاهه

2706