2733
2734
عنوان

فقط امشب وقت دارررم..😓😥🤐🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 118 پست
ولی من مخالفم ک فقط هوش هوش  چونکه اصلا همچین چیزی نیس کسایی ام دیدم ک تیزهوشان بودن تهش هیچی ...

خب مشکل اینجاست ک مردم فکر میکنن هرکی تیز هوشانه هوشش خوبه 

نه این غلطه 

اونام شاید ۲ درصد هوششون خوب باشه بقیه با پارتی و ... خونی قبول شدن

الان دوستای راهنماییم ک تیزهوشان بودن دارن کامیپوتر میخونن دوتاشون!!!

درسته پشت کار عالیه ولی هوش حرف اولو میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغز انسان طوری طراحی شده ک هر چقد ازش بیشتر کار بکشی همونقدر فعال تر میشه 

کسایی ک پزشکی قبول شدن فقط مفید  میخوندن و ارادشون زیاد بوده 

با هوش متوسطم میشه قبول شد 

انسان طوری طراحی شده ک وقتی تموم تلاششو انگیزه و پشتکارشو برای ی کاری بزاره حتما میتونه 

چیزی ک من دیدم تو زندگیم 

ولی من مخالفم ک فقط هوش هوش  چونکه اصلا همچین چیزی نیس کسایی ام دیدم ک تیزهوشان بودن تهش هیچی ...

🤩🤩🤩گل گفتییییی

البته من ب نظر همه توجه ندارم..

هستن کسایی ک از رو حسودی یا نداشتن طاقت موفقیت ادما و مایوس کردن میان چرت میگن ولی ب اون نظرای دلیل دار و منطقی مثل شما و چنتا از دوستان و خانم دکتری ک اللن ازشون خاهش کردم درخاست بدن توجه دارم 😊😊😋 

2728
مغز انسان طوری طراحی شده ک هر چقد ازش بیشتر کار بکشی همونقدر فعال تر میشه  کسایی ک پزشکی قبول ...

ممنونم 😋😋😍🤩🤩🤩🤩

یکی از اونا ک حزف راس میزنه و میتونه موفقیت ادما رو ببینه

موفق باشییی همیشه

خب مشکل اینجاست ک مردم فکر میکنن هرکی تیز هوشانه هوشش خوبه  نه این غلطه  اونام شاید ۲ در ...

والا من اون چیزی ک دیدم خلاف این بوده اولا ربطی ب مقایسه نداره تموم رشته ها ارزش خودشونو دارن اون چیزی ک من دیدم تووخانواده طرف با هوش کاملا معمولی داره تو ازمونا و طبق براورد  رتبه ۲۰۰ رو میاره 

2738
🤩🤩🤩گل گفتییییی البته من ب نظر همه توجه ندارم.. هستن کسایی ک از رو حسودی یا نداشتن طاقت موفقی ...

ببین عزیزم یه دختر خانومی رتبه ۶۰۰ شد راز موفقیت این بود که باور داشت موفق میشه پس ناامید نشو

ممنونم 😋😋😍🤩🤩🤩🤩 یکی از اونا ک حزف راس میزنه و میتونه موفقیت ادما رو ببینه موفق باشی ...

من حقیقتو بهت گفتم 

اگه اراده و انگیزه بالایی داری از امسال بشین پایه اتو قوی کن بکوب بخون تایم بالا و مفید 

بقیشم هر چی خدا باد 

موفق باشی 

عزیزم چون دیدم ک میگم. من ی همکلاسی داشتم خیلی معمولی بود تو درس ولی واااااااقعا فقط پزشکی میخا ...

مرررسی عزیزم نمیدونم چجوری تشکر کنم از تو و اونا ک دارن مدام حرفاتو میزنن و تائید میکنن شما با دلیل داری میگی و حرفتون درسته 

فقط میتونم ب نیت تو و اونا ک گفتم ماه رمضون ختم قران کنم ب امید خوشیتون

🤩🤩🤩گل گفتییییی البته من ب نظر همه توجه ندارم.. هستن کسایی ک از رو حسودی یا نداشتن طاقت موفقی ...

بچه من آخه به چی تو حسودی میکنم یا طاقت چی چی موفقیت تورو ندارم؟

خدا خیرت بده همون اول تاپیکت میزدی دلم میخواد فقط بگین میتونی تو عالی و بهترینی تا من از وقتم نمیزدم میخوابیدم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره