2726
عنوان

فقط امشب وقت دارررم..😓😥🤐🤐🤐

896 بازدید | 118 پست

ببینین من نهمم ....

فردا صبح وقت انتخاب رشتم تموم میشع و سایت از دسترسم خارج میشه...

فقط امشب وقت دارم

من زیست شناسیییی شدید علاقه دارم و زود و خوب یاد میگیرم

ولی فیزیک و شیمی و ریاضی اگه زیااااد بخونم و خیلییییی تست بزنم میتونم حل کنم سوالاشو تو کنکور .؟

سوال مفهومیه ینی چی ؟؟؟

ینی ب هوش ربط داره ؟؟

سوالای کنکور این ۳ درس ک گفتم چجورین ب نظرتون ؟؟

این کارا ک گفتم بکنم قبولم زیر ۲۰۰۰ میشم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله میتونی

هر درسی هرررررررررررر درسییییییییییییییی باید زیاد بخونی و تست زیاد بزنی و خوب اموزش ببینی ک رتبه خوب بیاری

همه رشته ها هم همینه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

تجربی باید خووووب درس بخونی

اگه تیریپ درس خون هستی بیا تجربی

اگرم ک درس خون نیستی ک هیچ

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

رشته تجربی و ریاضی هر دو خیلی سنگینه اصلاا دروس نهم چه ریاضی چه فیزیک چه زیست مثل یازدهم و دوازدهم نیس اما هر چیزی به تلاش خودت و هزینه و وقتی که صرف میکنی داره باید هم خیلی خوب درس بخونی از الان برای درس های ریاضی و فیزیک و زیست معلم خصوصی بگیری خیلی تست بزنی ایشالله که به هدف برسی

اسی اگه کشش داری روزی ۱۲ ساعت بخونی ب پزشکی فک کن وگرنه هیچی ....

اره کششو داررررم

ولی میترسم بخونم ۱۲ ساعتینا 

کلی تست و کتاب و اینا

باز سوالای این ۳ تا رو نتونم بجوابم

2706