2737
2734
عنوان

نظرررر بدید خانمای خوشگل😊

111 بازدید | 10 پست

سلام  خانما ازتون نظر میخام راجب استایل واسه لاغرا

مثلا بگید بایدچ استایلی داشته باشن ک(( چاق تر ))بنظر بیان مانتوی کوتاه یا بلند شلوار جذب یا رنگای روشن  مدل موهای جلو چی کفش اسپرت یا پاشنه  مانتو جلو باز یا بسته و....بگین لطفا 👯‍♀️اینم بگم سنگین باشه تیپش 😘

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کت و شلوار رنگی ،،عالیه برای اونایی که اندام باریک و بلند دارن،کتش کوتاه و شلوارش راسته باشه ترجیحا✌ ...

مرسی عزیزم استفاده میکنم گاهی بلندشو . ولی کوتاه نمیپوشم اخه ..خودم حس میکنم شلواد راسته خیلی برام گشاده خوب وای نمیسته  کمرم فوق العاده باریکه 😔

اگر عقل امروزم را داشتم ، کارهای دیروزم را نمی کردم ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم ، عقل امروزم را نداشتم !
2728
فرم اندام مهمه به نظر من ،من لاغر دیدم که هر چی پوشیده بهش نیومده خودت ببین چی بهت میاد

انتخاب لباسم خیلی تاثیر داره من تو لباس خونگی اندامم خیلی قشنگه ولی لباس بیرونی همیشه چ تو خرید چ توی انتخاب پوشیدن انتخابام بد بوده و لاغر ب چشم اومدم 🤦‍♀️

2740
قدم ۱۶۹ وزنم ۵۰.

لاغری یکمی من ۱۶۷ وزنم ۶۲ میخوام یکم دیگه پرتر بشم یکمی پرتر شو اونوقت هر چی بپوشی بهت میاد من خودم با اینکه چاق نیستم اما اندامم فوق العاده است هر کی میبینه فک میکنه عمل کردم واسه همین گفتم فرم اندام مهمه عزیزم

لاغری یکمی من ۱۶۷ وزنم ۶۲ میخوام یکم دیگه پرتر بشم یکمی پرتر شو اونوقت هر چی بپوشی بهت میاد من خودم ...

اره عزیزم اتفاقا تاپیک قبلیم واس چاق شدن بود☺️نمیشم چاق فعلا ک . منم چربی ندارم همش توپایین تنه رفته وزنم گودی کمرم خیلییی دارم ولی اصلا با لباس بیرونی قابل قیاس نیستم .همشم فکر میکنم بخاطر انتخاب اشتباه تو خرید لباسامه ک همه بلندن تو خرید همیشه تنهام خیلی بده میام خونه پشیمون میشم چون شوهرم عاشق هیکلمه خودم رو مخمه ...ایشالا ک تو پرتر بشی منم اضافه کنم.. لباس درستم انتخاب کنم 🤦‍♀️