2733
2739

؟بار  دوم چقد طول کشید؟

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تنبلی خفیف داشتم، بعد از شیر گرفتن دخترم بلافاصله باردار شدم. هردو بارداری طبیعی بود

منم خفیف دارم واسم دعا کن بچه اولم فوت کرد

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

من خودم بچه نمیخواستم دنبال درمان نرفتم و قرصایی که دکتر داده بود رو نمیخوردم البته پیشگیری هم نداشتم دو ماه پیش باردار شدم نمیدونستم مواظب نبودم سقط شد ولی ماه بعدش بعد از اولین پرید قرصام رو خوردم و بازم باردار شدم الان تو.شش هفته هستم

البته بگم چیزی که این چند ماه انجام دادم هر صبح ناشتا عسل یه قاشق میخوردم و کمی هم ورزش میکردم

2738
انشاءالله بحق حضرت عباس که من بیشتر مشکلات زندگیم بدست ایشون حل شده گره زندگی شما هم باز شه و بزودی ...

ممنون از دعای قشنگت انشالله به هرچی میخوای برسی❤