2410
2553

؟بار  دوم چقد طول کشید؟

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
تنبلی خفیف داشتم، بعد از شیر گرفتن دخترم بلافاصله باردار شدم. هردو بارداری طبیعی بود

منم خفیف دارم واسم دعا کن بچه اولم فوت کرد

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤

من خودم بچه نمیخواستم دنبال درمان نرفتم و قرصایی که دکتر داده بود رو نمیخوردم البته پیشگیری هم نداشتم دو ماه پیش باردار شدم نمیدونستم مواظب نبودم سقط شد ولی ماه بعدش بعد از اولین پرید قرصام رو خوردم و بازم باردار شدم الان تو.شش هفته هستم

البته بگم چیزی که این چند ماه انجام دادم هر صبح ناشتا عسل یه قاشق میخوردم و کمی هم ورزش میکردم

2714
انشاءالله بحق حضرت عباس که من بیشتر مشکلات زندگیم بدست ایشون حل شده گره زندگی شما هم باز شه و بزودی ...

ممنون از دعای قشنگت انشالله به هرچی میخوای برسی❤