2733
2734
عنوان

به نظرتون من نرمالم؟کوفت هم بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 92 پست
خب یه نیمرو که باید بلد باشی

نیمرو بلدم ولی چون تخم مرغ شکستن بلد نیستم قیدشو میزنم مثلا میام تخم مرغ بشکنم سفیدش میپره رو دستم نمیدونم چرا😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیییییچ کاری نکردم مجردی. 

بعد ازدواج مامانم میومد دعوام میکرد چرا خونه ریخت و پاشه، باورت میشه مامانم ک تمیز میکرد تعجب میکردم که عهههه اونج رو هم باید تمیز میکردم؟! انقد خنگ یعنی... هرروز خدام با شوهرم بحث داشتیم سرش.

ادم ی چیزایی یاد بگیره مجردی خیلیی خوبه. اصلا هم بد نیست .اینکه دست بوسیاه سفید نزنی و فکر کنی خیلی کار خوب و بزرگی کردی واقعا بعدا میفهمی اشتباه بوده

یاد میگیری اما از الان شروعع کن..چن سالته مگه؟

کسی نمیزاره من شروع کنم چون منو تو خونه بچه صدا میزنن جا اسمم😐متولد ۱۳۸۰

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
کسی نمیزاره من شروع کنم چون منو تو خونه بچه صدا میزنن جا اسمم😐متولد ۱۳۸۰

بچه جان نترس بالاخره یروز تو هم بزرگ میشی🤣

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
به نکته ی کلفتی اشاره کردی عزیزم🤣🤣 جدا از شوخی منظور از عطر تن تو خونه پیچیدن اینه که زن خونه همی ...

اوهوم

ولی وقتایی ک هورمونات میریزه بهم

و هیچ حوصله خودتو خونه رو نداری

اونوقتم ک شوهرو عادت دادی ب بوی خوش زندگی

وقتایی ک دلت تنهایی و شلختگی میخاد

وقتایی ک دلت میخاد ی نفر حاظر ناهارتو اماده کنه..ظرفهاتو بشوره

ظرفهای توی سینک میشه برات میشه مثه یه کوه بزرگی ک باید تنهایی جابجاش کنی

ی زنی ک همممممممشششششش محکوم ب خانه داری تا ابد هس

حبسس در خانه 

خستگییییی و کم اوردن

من جهانگردی دلم میخاد...رهاییی ....رها شدن از زیر بار مسعولیت ها

وگرنه ک تمیز بودن و بوی عطر پیچیدن و خانمه خونه بودن ک کاری نداره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
از این مامانا کم پیدا میشه قدرشو بدون ببین چقد دوست داره که نمیزاره دست به سیاه سفید بزاری بنظرم نمی ...

دوست داشتنش به نظرم از رو مریضی شده تازگیا یعنی منظورم نرمال نیست😭😔ادم ۲۰ ساله رو میره یه پاکت پفک و لواشک و چیپس حتی لپ لپ میخره میاره 😐بخدا اگه جایی بگم همه فک میکنن دارم پز میدم ولی نمیدونن چقدر اعصابم داغونه

مامانتو درک نمیکنم بالاخره یسری آموزشها وظیفه مادرته

میگه خسته میشم😐🔪

2738
من راحت می خوابم دلت آب بشه🤣

تا چند میخوابی روزا😂

من وقتی ازدواج کردم اشپزیم مثل شما بود تا یاد  بگیرم شوهرم ۱۱ کیلو لاغر شد ولی الان کاملا بلدم ...

وای جدی ۱۱ کیلو؟😂😂😂غر نمیزد دعوا نمیکرد؟من اگه باشم از خجالت اب میشم بخدا

ن بابا اصلا ناامید نشو  منم بدتر توام از خونه داری هیچ هیچ صفرم  ۱۹سالمه  خودم هرو ...

پس همسنیم منم ۸۰ ام

موفق باشی عزیزم پشت کنکوری؟

وای جدی ۱۱ کیلو؟😂😂😂غر نمیزد دعوا نمیکرد؟من اگه باشم از خجالت اب میشم بخدا

نه چون قبلش می دونست بچه هم‌نبودم ۲۶ سالم بود ولی چون درس خوندم و بعدشم سرکار می رفتم هیچی هیچی بلد نبودم. البته خیلی هم شلحته بودم که سر این موضوع زیاد دعوامون میشد تا یادم داد چطور تمیز باشم الان تو دلم می گم چه خوب که اونم شلخته نبودا😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
من تقریبا هیچی درست نمیکردم تا سال ۹۷ که خواهرم عروسی کرد رفت،بعدش برنج پختم و اینا، ۲۳ سالم بود.یاد ...

جدی یعنی منم دارم سخت میگیرمش؟خداکنه منم تا ۲۳ سالگی یاد بگیرم🔪😑

مگه چن سالته؟

۱۳۸۰ام

2706