2733
2734

من هیچی بلد نیستم خاک بر سرم😐

حتی یه برنج ساده بلد نیستم یا اگه یکی گوشت بده دستم نمیدونم چیکارش باید بکنم ببرم زیر شیر اب بشورمش باید چرخش کنم یعنی هیچی بلد نیستم صفر صفر حتی بلد نیستم تخم مرغ بشکنم چون یه بار شکستم سفیدش پرید رو دستم😂 ازونموقع بدم اومد

یه وقت اگه تو خونه تنها باشم از گشنگی میمیرم تا مامانم بیاد بهم غذا بده مث بچه های دوساله

بعدم مشکل اینجاس که به مامانم گفتم بزار اشپزی یاد بگیرم گفت نه چون روم حساسه مثلا نمیخواد به خودم خستگی بدم ولی بدترین ظلم دنیا رو بهم میکنه چون حس بی عرضگی دارم کسی اینجوری بوده بعدا خوب شده؟ایا کلاس اشپزی جایی هست من برم ثبت نام؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

حتی تو عمرم ظرف نشستم یا خونه رو تمیز نکردم چون نمیزاره ولی بدترین ظلمو در حقم میکنه به نظرتون چیکار کنم از خودم بدم اومده

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم آشپزی بلد نیستم  یادمیگیری بابا  چیزی ندارع

مثلا یکی گوشت یا مرغ میخره من با خودم فکر میکنم الان چیکارش میکنه ولی روم نمیشه ازش بپرسم😂

2738
بزور برو انجام بده  اوایل وایسا کنارش یاد بگیری  بعد کم کم خودت انجام بده

عمرا نمیزاره اخرم دعوامون میشه😂

2706