2733
2734
یعنی چی مثلا میگن بختک دنبالم کرد و افتاد روم 😶🤣 من همیشه یه غلتک رو تصور میکنم مثل همونا که وقتی ...

گویا که یه موحودیه میاد میشینه رو سینت و تا مرز خفگی میری 

مطمئن باش هرچی هست  غلتک نیست 😂😂

گویا که یه موحودیه میاد میشینه رو سینت و تا مرز خفگی میری  مطمئن باش هرچی هست  غلتک نیست ...

🤣🤣🤣  واقعا چه عجیب😶

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها یه چیز بگم؟

بختک روی منم افتاده بخدا

اونم دوبار

بار دوم بهش دست زدم بدنش مثل گربه پشمالو بوو

ناخناش تیزبود ناخنشو کشید روپهلوم

خودشم رو قفسه سینم نشسته بود

وقتی تونستم خودمو تکون بدم محکم چنگ زدم بهش ولی از روم بلندشد فرار کرد

حتی فرار کردنشو دیدم😭

فدات سلامت باشی فرزندم

قربونت برم😐😂😂

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
هعی سخت نگیر تعریف کن اصلا عنوان این پست همینه 

خواهرم اینا چند سال پیش یه خونه اجاره کردن،همسایع ها به شوهرخواهرم گفته بودن چند نفر تو این خونه خودکشی کردن اونم به ماها و خواهرم قضیه رو نگفت،،،خونشون دو طبقه بود طبقه پایین خالی شد خواهرم اینا طبقه بالا بودن،،همیشه صدای آواز از طبقه پایین می شنیدم ولی فکر میکردم خیالاتی شدم،،طبقه بالا دستشویی نداشت و دستشویی تو حیاط پایین بود،،یه روز رفتم دستشویی دیدم یه پیرزن زیر راه پله نشسته پاهاشو بغل کرده و خودشو تاب میده،،زود رفتم طبقه بالا،،وقتی از اون خونه رفتن جریان رو به شوهرخواهرم گفتم و قیافش رو توصیف کردم اونم واسه صاحب اون خونه و همسایه هاش تعریف کرده بود اونام گفتن با این مشخصاتی که دادی یکی از آدم هایی بوده که تو این خونه خودکشی کرده و مرده

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2738
گویا که یه موحودیه میاد میشینه رو سینت و تا مرز خفگی میری  مطمئن باش هرچی هست  غلتک نیست ...

خودشه ولی موجود نیست.من یه چندجا خوندم که یه لحظه میزان اکسیژنی که به سلولای مغز میرسه از حد معمول پایین تر میاد و آدم احساس خفگی و‌فلج بودن بدن بهش دست میده

.....

اخرشبی این حرفا چیه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
اره  چه روزایی باهم داشتیممممم  😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂وااای خیلی خوبی❤❤❤

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706