2737
2739
زن عموم یه دعا با زعفران براش نوشت خورد درست شد اونم جن میدید میگفت جنا موهامو میکشن 

خیلی میترسم تو زندگی ایندم،ازدواجم،تحصیلم تاثیر بزارن هرچند هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
بله همینطوره و خیلیم قویه

نمیشه درستش کرد؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش دعا نویس خب

ولی شماها چقد دلو جرات داریدا

احستس میکنم سمته هرکی میرن خدا جراتشم میده

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2728
 نمیشه درستش کرد؟

نمیدونم باورت میشه هروقت میخوام ی قدمی بردارم نمیشه؟اون ادم ی انگشتر بهم داده فک کنم از همونه 

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
برو پیش دعا نویس خب

هر دفه یه اتفاقی میفته،نمیشه

2740
خب همشونو براش تعریف کن دیگا خدابزرگه نترس 

برای کی تعریف کنم؟ولی نمازو دعا واقعا برام تاثیر داشته 

برا دعا نویس دیگه نمازو همیشه میخونی؟ من چیکار کنم که همیشه بخونم؟ 😕

اره همیشه،نمازو با توجه بخون حس خوبی که بهت میده باعث میشه ادامه بدی

یعنی چی مثلا میگن بختک دنبالم کرد و افتاد روم 😶🤣 من همیشه یه غلتک رو تصور میکنم مثل همونا که وقتی ...

نه بابا دنبال کردن چیه تو نت بخون هست مثلا تو بیدار شدی ولی بدنت هنوز فلجه منم اینجوری شدم یه حدود ۲ ۳ دیقه طول کشید چشممم باز بود ولی زیر پلکم ابجیم تو اتاق بود و فقط ۲ متر باهام فاصله داشت میخواستم برگردم صداش بزنم ولی نمیشد بهت بگم دیقه اخر احساس کردم دیگه داره نفسم قطع میشه گوشیم ۲ سانت کنار دستم بود میخواستم برش دارم ولی نمیشد احساس میکردم یکی خودشو انداخته روم داره خفتن میکنع تونت بخون مثلا ادم بیداره چشماش زیرپلکش حرکت میکنه ها ولی میتونه صدا بشوع و یه تصویر تار از اطرافش داشته باشه امیدوارم واست پیش نیاد خیلی ترسناک بود داشتم گریه میکردم ولی تجره جالبی بود که فلج شدم😂

2706