2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید مشورت نیاز دارم خانومای با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 81 پست
به این زودی بچه دار نشو اگه امکانش هست یه کاری یاد بگیر مثل خیاطی یا آرایشگری

میشه لطفاً دوتا تاپیک آخرمو گزارش بزنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حتمااااااا

اخه سنت کمه عزیز بااین شرایطتم ادم چی بگه فقط میتونم بگم شوهرت ب خودت وابسته کن تا کم کم علاقش ب مادرش کم شه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2731

طلاق بگیری خیلی بهتره از الان ۱۷سالته خودکشی کردی تیمارستان رفتی چخبره مگ  مطمنی شوهرت دوست داره بیخیالش شی شرف داره با این زندگی ک تو میگی

یک بار زندگی میکنیم پس سعی کنیم غصه نخوریم.حسود نباشیم.آینه باشیم...
من شبا ک شوهرم از سر کار میاد میرم استقبالش  به اینم دخالت میکنن میگن نرو به شوهرم میگم میگه ...

عزیزم چون سنت کمه قبولت ندارن، صبر کن یکمی بزرگتر بشی عزیزم، إن شاءالله همه چیز درست بشه گلم🌹

ب نظرم اگر طلاق بگیری 

بهت بگن مطلقه 

مجبور شی برگردی خونه بابات خیلییی بهتره 

منم ۱۷ سالمه واقعا دارم شاخ درمیارم چجوری تونستی بری زیر بار این مسئولیت سخت زندگی مشترک:/// 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

خودت رو وا دادی اساسی

چرا ناهار و شام خونشون هستی؟

زحمت بکش خودت غذا درست کن

به شوهرت با ناااز بگو دوست دارم خودم واست غذا درست کنم

تو خونه غرغر نکن و خوشتیپ و خوشگل بگرد و وقتی شوهرت خونس اصلا سراغ گوشی نرو

بشین کنارش و دستشو بگیر تا بهت عادت کنه

بخودت عادتش بده

وقتی از سرکارمیاد بغلش کن

به حرف بقیه گوش نکن

عاخه میگم شاید بچه بیاد زندگیم یکم بهتر بشه

اصلا این فکر و نکن بهتر نمیشه زندگیت بدتر هم میشه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم