2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید مشورت نیاز دارم خانومای با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت رو وا دادی اساسی چرا ناهار و شام خونشون هستی؟ زحمت بکش خودت غذا درست کن به شوهرت با ناااز بگ ...

اینو دقت کن...

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟
2742

بگو ببینم چرا ازدواج کردی؟

مجبور شدی یا خودت خواستی؟ 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2740
ن با با مگه میشه  تریاک میکشع وقتی خماره روزگار همرو سیاه میکنه

یواش یواش برو پایین اول به بهونه ی غذا درست کردن یا حموم کردن یا خودتو بزن به مریضی یواش یواش اینقدر برو که عادی بشه گاهی مادرشوهرتم دعوت کن پایین دوتایی چایی کیکی چیزی بخورین براشون عادی بشه

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
ب نظرم اگر طلاق بگیری  بهت بگن مطلقه  مجبور شی برگردی خونه بابات خیلییی بهتره  منم ...

طلاق بگیره چیکار کنه؟

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
عاخه میگم شاید بچه بیاد زندگیم یکم بهتر بشه

واویلا به این فکرت

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

عزیزم یک در صد هم فکر نکن بچه داشتن مشکلت رو حل میکنه فکر کن از وقتی بفهمن بارداری به خوردنت پوشیدنت کار دارن تا نوع زایمان و بیمارستانت و بعدم به شیر دادنت و اینکه چرا بچه گریه میکنه چرا خوابوندیش چرا بیداره چرا سرما خورد کار دارن و بعدم تربیتش که احتمالا با این شرایط دو هواش میکنن و بد تربیت میشه چطور فکر میکنی بچه مشکلی حل میکنه تو این شرایط؟ 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
عاخه میگم شاید بچه بیاد زندگیم یکم بهتر بشه

اشتباه محضه...بچه بیادبدبخت ترمیشی .سنی نداری حرص میخورم  چرازود ازدواج کردی آخه چرا

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2706