2737
2739
عنوان

متاهلااااا بیان نظر سنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2689 بازدید | 254 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو ساله دوستیم ولی چند ماهه خانواده ها میدونن.. 

خب خوبه عزیزم ولی اگه  دو سال منتظر بشید که درستون تموم بشه طولانی میشه رابطتون میشه چهار سال دوستی به نظرم دیگه تو این دوسال باید همدیگه رو شناخته باشید و فکراتونم کرده باشید شما میتونین این دو سال که از درستون مونده رو با خواستگاری تا نامزدی و عقد و اینا تموم کنین بعد  درستون که تموم شد ازدواج کنین به سلامتی

2731
خودم گفتم نیاد تا درسمون تموم بشه ☹️🤦🏻‍♀️

بنظر و تجربه های من که در اطرافیان و دوستان دیدم این گفته شما اشتباه هست 

این دوره زمونه نباید موکول کنید یکسال دیگه متاسفانه دیدم که میگم خیلیا هستن با اینکه عقد کردن  بازم زودی ازدواج میکنن 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
خب خوبه عزیزم ولی اگه  دو سال منتظر بشید که درستون تموم بشه طولانی میشه رابطتون میشه چهار سال د ...

بله درسته شاید دوستی زیاد هم خوب نیست 😍😍👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
بنظر و تجربه های من که در اطرافیان و دوستان دیدم این گفته شما اشتباه هست  این دوره زمونه نباید ...

ینی طولش بدیم یا ندیم؟؟؟ 🤔

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2738
ینی طولش بدیم یا ندیم؟؟؟ 🤔

نه عزیزم اگر که کامل میشناسیش و دوسش داری بنظر من زودتر تکلیف روشن کنید بهتره 

اگر غیر اینه صبر کنید بهتر همدیگه بشناسید 

پسرا نمیشه روشون حساب کرد 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین