2733
2739
عنوان

متاهلااااا بیان نظر سنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2689 بازدید | 254 پست
دیگه غیر این باشه سنتی نمیشه که گرفتی ما رو      

😂😂😂😂

سنتی با هم اشنا بشن یعنی با دوستی نباشه ولی بتونن با هم برن بیرون و اینجور حرفا‌.‌..مامان بابا هاشون محدودشون نکنن تا یک جا تنها میشن سریع از هم جداشون کنن😂این مدلی اسمش چیه؟😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂 سنتی با هم اشنا بشن یعنی با دوستی نباشه ولی بتونن با هم برن بیرون و اینجور حرفا‌.‌..مام ...

میخوای قیمه ها رو بریزی تو ماست هاااااا     اونیکه شما فرمودی دیگه میشه امروزی        ...والله با مامان باباها باشه همون اولین روز خواستگاری میگن تموم بشه همه چی نامزدی نمیدونم آشنایی اینا دیگه براشون معنایی نداره علی الخصوص اگه آدمای مذهبی و قدیمی باشن دیگه بدتر ... ولی من میگم آدم کلا بیرون آشنا بشه سنگاشونو با هم وا بکنند بعد خانواده رو در جریان بذارند همین البته با پسری و دختری که تو شرایط دوستی حد و حدود خودشونوووووو بدونند و از خط قرمز های هم رد نشن

میخوای قیمه ها رو بریزی تو ماست هاااااا       اونیکه شما فرمودی دیگه میشه امروزی & ...

مثال جالبی زدی

درسته اما بنظر من بازم اسمش کاملا امروزی نیست

۵۰ سنتی

۵۰ امروزی😐🤔😂😁

2731
2740
من توی نظر سنجی شرکت کردم و نظرمو طبق تجربه ای ک داشتم گفتم😐

بیخوابی زد سرم کامنت ها نمیدونم چی به چی شد ..آخه منم فکر کردم تو کلا داری پیشنهاد میدی که بقیه هم از این روش استفاده کننده نمیدونستم تجربه خودتو رو داری میگی حالا آخرش تجربه تون به کجا رسید چون من کار داشتم رفتم دیگه کامل پیام ها رو نخووندم ببخشید

هر چقدرم ادم بخواد طرفشو بشناسه بازم به اندازه زندگی در زیر یه سقف بودن نمیرسه

اره وااااقعا موافقم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️