2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی دیوار میچرخه،مرده شور دیوارو ببرن :))

واسه چی تو دیوار

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

خرو پف...درحال اقدام واسه بچه ایم..ذکترگفته هر روز نزدیکی کنید..گفتم امروز خونس دیگ برنامه داریم..صبح ک رفت فوتبال..بعدم اومد ناهارخورد مثه خرس افتاد...

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
2738
سلام عزیزم من یه مشکلی که دارم الان ۱۰ساله ازدواج کردم و خدایی همسرم با خانواده ام خیلی خوبه فقط تاز ...

خب عزیزم ناراحت میشه دیگ...تو خودتو بذار جاش..اگ شوهرت بره خونه مامانش..زنگ برنی بگو بیا..بگه مامانم نمیذاره بیام..خداوکیلی ناراحت نمبشی؟؟نمیگی خوبه دیگ عجب مادرشوهری..عوض اینکه پسرشو بفرسته پیش زنش میگه بمون!!پس من چی؟از این حرفا..برو بگو من دروغ گفتم خواستم ناز کنم و از این حرفا..یا بگو بابام کاری نداشت بهم ک بیام یا ن..خواسام فقط نازکنم ولی بد گفتم و راه اشتباهو رفتم

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..

فقط اون تیکه ک قهری و ب روت نمیاره😂😂

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#

ای بابا چقدم بروز رسانی میشه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

🔰استخدام 3 ردیف شغلی با حقوق و مزایای عالی در مجموعه ایران کارمند

(َکاربا گوشی و غیرحضوری)

(حقوق ۲و نیم الی۳میلیون تومان)

(دریافت حقوق بصورت روزانه)

کااااملا مطمئن و تضمین شده!

🔰شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه از سایت پلیس فتا ست.

ظرفیت بسیار محدود⭕️

📲جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر در تلگرام مراجعه کنید.

Bamahamakar@

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم درستش إن شاءالله هست😊😊😊 ایشالله یعنی خدارو به خاک سپردیم انشاالله یعنی ما خدا رو ایجاد کر ...

عزیزم من چیز دیگه ای گفتم آیا.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

انشاءالله مخفف ان شاءالله هست ..ولی انشاالله غلطه و میشه خداروخلق کردیم😊😊😊😊 در اصل اون همزه مهمه😊

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡