2733
2734
بعد مثلا حالاتشون چجوری میشه؟؟ من قراره ازدواج کنم الان دوستیم باهم میگه توزندگی میزاری بیارم خونه خ ...

چه توجیه مزخرفی🥴😑

برو خداروشکر کن که هنوز باش ازدواج نکردی

این آدم بدرد زندگی نمیخوره از فکررش بیا بیرون....

میدونی چقد آثار بدی روی زندگی میدازه مشروب خوردن!؟ 

کاری با حلال و حرون بودنش ندارم اما علم ثابت کرده که به بدن آسیب میزنه و دین هم از علم جدا نیست! هیچ وقت مردی که مشروب میخوره رو به زندگیت راه نده حتی اگه قول داد دیگه نخوره! چون نمیتونه که نخوره‌..‌

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
فداتشم  من خودم سر همین افکار بدترین اتفاقات برام افتاد ببین وحشتناک  بعدا یکی بهم گفت ت ...

اخی الهی منم دقیقا همینجوریم 

سر منم کم بلا نیومده ولی نمیفهمم

پسر مردم رو هم اذیت میکنم

رفته بودم خونشون مادرش بهم گفت عروس خانوم کمتر پسرمو اذیت کن خیلی خجالت کشیدم عرق کردم قرمز شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟؟

کسی که تو فکر اون کاراست مگه مرد زندگیه

حالا یکی شوهرشه

شما مگه مجبوری قبول کنی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2731

داره فیلم میبینه تنهایی 

کار هر شبشه 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
مگه چی میریزی توش که خوشمزه میشه

عادیه مث همه ولی اون دوس داره 

کلم رو ریز میکنم 

هویج رو رنده ریز میکنم 

خیارسبز رو ریز میکنم اول چهار قسمت میکنم بعد نگینی 

گوجه رو هم نگینی خرد میکنم 

همه اینا رو ۴ گوشه میریزم بعدم سس

2740
پیش من نیست که یه شهر دیگس😕...ولی میدونم شیفته 

من برعکس شما امشب شیفت نیست. در منزل شخصیش در حال استراحت می باشد😁

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
آرامش مطلقه خونش  هر کاری دلش میخواد میکنه هر جور بخوره بخوابه  زندگی کنه...

اهان عشقم داره به خاطر کار سختشه که نمیتنونه با مامان باباش زندگی کنه یه شهر دیگس و همیشه ساعت دو سه از سر کارش میاد خیلی کم میخوابه😖

2706