2733
2739
جدی😐😐 بی تربیت بهم گفت حقوقش عالیع الان انقدر میگیرم 

جدی جدی ببین من بهت پیشنهاد میکنم یسر بری دانشکده دندان شهرتون یا مرکز استان بزنی از دانشجوهای ترم آخر بپرسی اونا بهترین کیسن واسه مشاوره انتخاب رشته خیلی کمکت میکنن و دیدت بازتر میشه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سایتا الکی مینویسن اگه تو چند تا سایت نگاه کنی هم یه قیمت ثابت ندادن،سال اول ده هزار دلاره بعد ه ...

معمولا هر سال افزایش پیدا می‌کنه تا اینکه کاهش پیدا کنه!! 

از سایت نخوندم برای کارای مهاجرتم پرسیدم 

احتمالا موسسه ای که پادفک ثبت نامت کرده برای خودش برداشته

من خودم پیگیرش بودم ۱ سالم قبرس بودم چه سایتی! فامیلامون دارن میخونن 

حاجی من داداشمم اونجاس😐الکیه.ارزون ترینا نووسیبریک و پاولوف و لومونوسف هستن گرونترین اول سچینوا بعد سماشکو،البته از بین تاییدا

2742
جدی جدی ببین من بهت پیشنهاد میکنم یسر بری دانشکده دندان شهرتون یا مرکز استان بزنی از دانشجوهای ترم آ ...

اره باید همین کارو کنم هیچ کس جز دانشجو اون رشته نمیتونه به خوبی کمکم کنه 

مرسی خانوم😗

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
میشه ببشتر راجع به اوضاع دندان توضیح بدی چن سال طثل میکشه تا به درامد خوب برسه؟

عزیزم بین رشتهای دکترا یعنی دندان ، دارو و پزشکی تو مقطع عمومی فعلا اوضاع دندان بهتره و درآمدشونم خوبه ولی اصلا در حد ۲۰ تومنو اینا نیس مثلا خیلی کار کنن اوایل حقوقشون ب ۱۵تومن اینا میرسه و اینکه در حال حاضر جذب بازارکارشم خوبه ولی کم کم داره زیاد میشه ، چون هرساله خیلی از دانسجوهایی ک رفتن خارج واسه درس (بدون کنکور و صرفا با پول) داره هرسال بیشتر میشه ولی رشته خوبیه در کل

اره باید همین کارو کنم هیچ کس جز دانشجو اون رشته نمیتونه به خوبی کمکم کنه  مرسی خانوم😗

خواهش میکنم عزیزم

2740
معمولا هر سال افزایش پیدا می‌کنه تا اینکه کاهش پیدا کنه!!  از سایت نخوندم برای کارای مهاجرتم پ ...

هر سال برای دانشجوی سال اول افزایش پیدا میکنه نه هر دانشجویی،اگه من امسال بنویسم پایم میشه ده هزار دلار بعد کم میشه ازش،اگه سال دیگه بنویسم پایش مثلا میشه دوازده هزار دلار و بعذ کم میشه اگه دو سال دیگه بنویسم مثلا پایش میشه چهارد هزار بعذ کم میشه،دویست دلار چیزی نیس،یعنی کلش دو سه هزار دلار شایذ کم شه

عزیزم بین رشتهای دکترا یعنی دندان ، دارو و پزشکی تو مقطع عمومی فعلا اوضاع دندان بهتره و درآمدشونم خو ...

دقیقا اینجوریه

منم خیلی پرسجو کردم درامد خاصشون بین همون ۲۰-۱۵ تومنه

و کلی سال باید امتیاز جمع کنن، البته تخصصش اوضاش خوبه

و اینکه شناخته بشی خیلی موثره چون بقول شما خیلی زیاد شده

دقیقا اینجوریه منم خیلی پرسجو کردم درامد خاصشون بین همون ۲۰-۱۵ تومنه و کلی سال باید امتیاز جمع کنن ...

اره ی مزیتیم ک داره اینکه تخصصاش هنوز،زیاد نشده خیلی، مثل تخصصای پزشکی

2706