2733
2734
عنوان

دکترای نفهم و نفهمیدن مشکل دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 132 پست
ببین ی سوال من دو تا از دندونامو روکش کردم لثم اون قسمت دور برش تغییر رنگ ب خاکستری سیاه داد! نکروز ...

اون فک کنم خود رنگ پایین روکش دتدونا باشه لثه مشکل نداره 

نمیدونم حسم درسته یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ی سوال من دو تا از دندونامو روکش کردم لثم اون قسمت دور برش تغییر رنگ ب خاکستری سیاه داد! نکروز ...

احتمالا روکشت ترکیب سرامیک و فلز بوده، نکروز نیست اگه این باشه، سایه فلز هست، در آوردنش واقعا خطرش بیشتره

اگه تو ناحیه زیبایی نیست یعنی توی نمای لبخند بیخیالش شو در غیر اینصورت میتونی پیش یه متخصص پروتز روکشتو با روکش زیرکونیا عوض کنی

احتمالا روکشت ترکیب سرامیک و فلز بوده، نکروز نیست اگه این باشه، سایه فلز هست، در آوردنش واقعا خطرش ب ...

چه خطری عزیزم؟
ببین برای من اول ی چیز فلزی گذاشت بعد از روش این سرامیکیو گذاشت
رفتم بهش گفتم گفت بیا میشکونم برات در میارم با هزینه خودم چون نناراضی هستی من نرفتم دیگه وقت نکردم راستش
و تو ناحیه زیباییه یکم دیده میشه تو خنده های عمیق شیطانیم  

...
2728
احتمالا روکشت ترکیب سرامیک و فلز بوده، نکروز نیست اگه این باشه، سایه فلز هست، در آوردنش واقعا خطرش ب ...

زیرکونیا هم مگه ی جور فلز نیست؟
نمیشه کلا سرامیکی بذارن؟؟؟ از فلز ترسیدم اخه  ای خدا 

...
چه خطری عزیزم؟ ببین برای من اول ی چیز فلزی گذاشت بعد از روش این سرامیکیو گذاشت رفتم بهش گفتم گفت بیا ...

خطر شکستن دندان زیریت، اگه دو مرحله ای بوده همونه که گفتم

کدوم دندونته؟

به نظرم بیخیالش بشی بهتره چون واقعا به دردسرش نمیارزه، الان روکشت فیت هست حیفه بخوای درش بیاری چون به دندونت آسیب میزنه

2740
زیرکونیا هم مگه ی جور فلز نیست؟ نمیشه کلا سرامیکی بذارن؟؟؟ از فلز ترسیدم اخه   ای خدا

نه زیرکونیا یه نوع تمام سرامیکی هست که هم از نظر زیبایی خوبه و هم از نظر مقاومت

4 و 5 عزیزم دندون زیرشم خیلی کوچولو اتفاقا! ولی ب دندونپزشکه ک گفتم میترسم دندونم بشکنه گفت روکشو بر ...

خب ۴ و ۵ تا حدودی توی ناحیه زیبایی هست، البته میشه با تراش و شکوندنم برات در بیاره، اگه خیلی توی زیبایی تأثیر داره برو تمام سرامیک بذار .

گیر غذایی هم دارما بعد ی وقتاییم ی جوری میشه مث درد انگار دوست دارم ی چیز بذارم لاش بیشتر دردش بیاد ...

شما هم شستشو بده حتما و نه دندان، شاید با تعویض روکش بهتر بشه ، متخصص پروتز برو برای این کار