2737
2734
در حال حاضر هدفم ندارم اگ داری بگو منم یاد بگیرم 

اگه محصل هستی یک شغل رو بذار هدفت یا 

اگه مذهبی هستی حافظ کل قرآن بشی

یا خادم حرم های شریفه

ووووو...

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دفترم جا گذاشتم .. شما تقلب برسانید 

رسوندم تقلبو چندتاپست بالاتر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2728

خوب انگیزت چیه. چی دوس داری. لیسانس بگیری فوق؟؟شغل؟؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
خوب انگیزت چیه. چی دوس داری. لیسانس بگیری فوق؟؟شغل؟؟

هیچ چیز ندوست.شغل دارم ولی هنو مشغول نیستم این ماه درسم تموم میشه..ارشدم موندم بخونم یا ن با این حجم از تنبلی و بی استعدادیم 

هیچ چیز ندوست.شغل دارم ولی هنو مشغول نیستم این ماه درسم تموم میشه..ارشدم موندم بخونم یا ن با این حجم ...

خوب علاقه ای نداری بخونی؟پس اصلانخون 

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2738
قبلا حافظ بودم ولی الان نه ...بی استعدادی خفم میکته

خیلی خوبه منم حافظ بودم ولی نیمه راه رها کردم😔چون بچه دارشدم به تازگی

من عاشق حفظ قرآن هستم ...چرافک میکنی بی استعدادی فکر کنم الان از یه چیزی رنج میبری مثل بحث یا دعوا یا رفتار بد دیگران ؟درسته؟من خودم اگه یکی ازاین موارد باشه روحیه امو میبازم زود ولی الان واقعا خیییلی عالیم شروع کردم افتادم به جون خونه زندگیمو تمیز میکنم چقدر روحیه ام عوض شد...مثلا خواهرای من آدمو زیاد مسخره میکنن تصمیم گرفتم نرم خونشون وحالم خیلی خوبه با ندیدنشون چون آدمای عیب جویی هستن 

اعتماد به نفسمو ازبین میبرن

منم بیخیال دیدنشون شدم نمیرم ببینمشون

خودم به خودم احترام گذاشتم بااین کارم 

سعی کن خودتو بکشی بالا

کارای هنری هزار تا هست...هم براروحیه خوبه هم اعتمادبه نفست میره بالا